تاریخ انتشار:۱۸ مرداد ۱۳۹۷در ۱۲:۴۳ ب٫ظ کد خبر:17738

فرماندار قشم: امنیت مبنای تصمیم گیری و برنامه ریزی های کشور است

به گزارش مکران-فرماندار شهرستان قشم گفت: امنیت مبنای تصمیم گیری و برنامه ریزی در کشور است و اهداف و برنامه ها در سایه امنیت محقق می شود. علیرضا نصری در آئین تکریم و معارفه فرماندهان پیشین و جدید انتظامی این شهرستان اظهار داشت: مسئولیت پذیری، قانون ...

به گزارش مکران-فرماندار شهرستان قشم گفت: امنیت مبنای تصمیم گیری و برنامه ریزی در کشور است و اهداف و برنامه ها در سایه امنیت محقق می شود.

علیرضا نصری در آئین تکریم و معارفه فرماندهان پیشین و جدید انتظامی این شهرستان اظهار داشت: مسئولیت پذیری، قانون مداری و احساس توانمندی در اجرای وظایف، شاخصه اصلی نیروی انتظامی است.

نصری،  آگاهی، پیش گیری و پیگیری را سه اصل مهم در فعالیت نیروی انتظامی عنوان کرد.
او با بیان اینکه؛ آگاهی اولین گام برای جلوگیری از وقوع جرم است، بر لزوم آشنایی مردم با قوانین و مقررات تاکید کرد.
علیرضا نصری تصریح کرد:  التزام آگاهانه مردم نسبت به قوانین، شیوه های مقابله قانونمند با اخلالگران و فرصت طلبان، یاریگر  نیروی انتظامی در اجرای ماموریت های محوله خواهد بود.
فرماندار شهرستان قشم تاکید کرد: اعتماد مردم به نیروی انتظامی بالاترین سرمایه است.

او  سرعت عمل و اقتدار در مبارزه با ناامنی، قاطعیت در برخورد با عاملان ایجاد اخلال در نظم عمومی و از سویی دیگر نرمش و عدالت در برخورد با مردم را از  اولویت های اساسی نیروی انتظامی برشمرد.

نصری با اشاره به آیه مندرج بر نشان نیروی انتظامی(آیه ۸ سوره مائده) بیان کرد: پیام این آیه این استکه؛ عدالت اجتماعی فراتر از یک توصیه اخلاقی، فرمان قطعی خداوند می باشد.

نصری، نیروی انتظامی را شانه پرتحمل و بازوی توانای نظام  در اجرای نظم و برقراری امنیت در کشور خواند و از  شهدای آنان به عنوان یکی از مظلوم ترین شهدا در کشور یاد کرد.
بر اساس این خبر روز دوشنبه  حسین الهی به‌عنوان فرمانده جدید نیروی انتظامی شهرستان قشم منصوب و از خدمات داوود محمودزاده تقدیر شد.

اخبار مرتبط

ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP
logo-samandehi