تاریخ انتشار:۱۱ شهریور ۱۳۹۷در ۱۱:۱۴ ق٫ظ کد خبر:17803

کشف یک تن و۶۰۰کیلوگرم موادمخدر و دستگیری ۲ نفر سوداگرمرگ در بندرلنگه

به گزارش مکران- سرهنگ"علی اصغر خرم روی"در گفت و گو با خبرنگار این پایگاه گفت:در اجرای فرامین مقام معظم رهبری(مدظله العالی) و تدابیر فرمانده مرزبانی ناجا و با توجه به پیامدهای مخرب و تاثیرگذار پدیده قاچاق بر اقتصاد کشور،برخورد قاطع با باندها و شبکه های سازمان ...

به گزارش مکران- سرهنگ”علی اصغر خرم روی”در گفت و گو با خبرنگار این پایگاه گفت:در اجرای فرامین مقام معظم رهبری(مدظله العالی) و تدابیر فرمانده مرزبانی ناجا و با توجه به پیامدهای مخرب و تاثیرگذار پدیده قاچاق بر اقتصاد کشور،برخورد قاطع با باندها و شبکه های سازمان یافته قاچاق کالا و ارز به صورت ویژه در دستور کار این فرماندهی قرار گرفت.

این مقام انتظامی از کشف محموله موادمخدر و انهدام یک باند بزرگ از سوداگران مرگ در استان خبر داد و افزود:در این راستا با انجام اقدامات اطلاعاتی،مراقبت های ویژه و با تلاش های شبانه روزی و فعالیت بی وقفه مرزبانان این فرماندهی یک باند از سوداگران مرگ که به صورت کلان اقدام به حمل و جابجایی موادمخدر می کردند را شناسایی و تحت نظر اطلاعاتی قرار دادند.

فرمانده مرزبانی استان هرمزگان افزود:با اقدام به موقع مرزبانان هرمزگان و دریک عملیات سریع و غافلگیرانه و با همکاری انتظامی بندرلنگه محموله موادمخدر در یکی از منازل روستای بندرمعلم شهرستان بندرلنگه شناسایی و توقیف شد.

سرهنگ”خرم روی”بیان کرد:مرزبانان استان در این عملیات،موفق به توقیف یک دستگاه خودروی زانتیا،دستگیری ۲ نفر سوداگر مرگ و کشف یک هزار و ۶۰۰ کیلوگرم موادمخدر از نوع تریاک شدند.

به گفته سرهنگ”خرم روی”این محموله قرار بود بصورت بوسیله خودروهای تندرو به استان های مرکزی کشور انتقال داده شود که سوداگران مرگ در این هدف شوم خود ناکام ماندند.

فرمانده مرزبانی استان هرمزگان در خاتمه خاطرنشان کرد:دریابانی هرمزگان با عزم جدی خود برای مبارزه با پدیده سازمان یافته قاچاق،اجازه هیچگونه فعالیت سودجویانه را در مناطق ساحلی و دریایی استان هرمزگان را نخواهد داد.

بازدیدها: ۲۴۷

اخبار مرتبط

ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP
logo-samandehi