تاریخ انتشار:۱۶ شهریور ۱۳۹۷در ۶:۵۴ ب٫ظ کد خبر:17816

فرماندار جاسک: ایجاد منطقه آزاد تجاری بندرجاسک باعث تحولات اقتصادی وسرمایه گذاری در زمینه‌های انرژی و گردشگری می‌شود

به گزارش خبرگزاری مکران از شرق هرمزگان،بندرجاسک،محمد رادمهر فرماندار جاسک گفت: از این پس فرصتهای بسیار خوبی جهت سرمایه‌گذاری در بندرجاسک فراهم می‌شود که با ایجاد این منطقه شاهد تحولات اقتصادی وسرمایه گذاری وگردشگری خواهیم بود و باید سهم مردمان بومی شهرستان در طرح منطقه ...

به گزارش خبرگزاری مکران از شرق هرمزگان،بندرجاسک،محمد رادمهر فرماندار جاسک گفت: از این پس فرصتهای بسیار خوبی جهت سرمایه‌گذاری در بندرجاسک فراهم می‌شود که با ایجاد این منطقه شاهد تحولات اقتصادی وسرمایه گذاری وگردشگری خواهیم بود و باید سهم مردمان بومی شهرستان در طرح منطقه آزاد دیده شود.

فرماندار شهرستان جاسک افزود: با موافقت طرح منطقه آزاد جاسک در کمیسیون اقتصادی مجلس و به‌ عنوان بخشی از لایحه ایجاد مناطق آزاد تجاری و صنعتی در کمیسیون اقتصادی مجلس و تصویب کلیات آن در خانه‌ی ملت و رونق بخشیدن در زمینه‌های اقتصادی شهرستان های مرزی با فعال کردن بخش صادرات، تولیدات داخلی و همچنین ورود کالاهای مورد نیاز و ملزومات کارخانه های تولیدی در اقتصاد کشور نیز می تواند بسیار مهم و مؤثر باشد .

مهندس محمد رادمهر تأکید کرد: با ایجاد مناطق آزاد تجاری در شهرهایی که توان و پتانسیل اقتصادی و تجاری بالایی دارند مانند بندرجاسک باعث تحولات اقتصادی وسرمایه گذاری وگردشگری می‌شود.

فرماندار جاسک خاطر نشان کرد:  با توجه به تاکیدات مقام معظم رهبری بر توسعه‌ی سواحل مکران و اهمیت به این منطقه بکر و دست نخورده و توجه ویژه به آن و حمایت‌های دولت تدبیر وامید  درخصوص ضرورت وآبادانی مناطق مرزی وایجاد امنیت پایدار درمرزها،  وتوجه به بهبود  وضعیت معیشتی مردم درشرایط فعلی کشور با ایجاد منطقه آزاد می توان زمینه اشتغال پایدار در شهرستان فراهم کرد.
وی با بیان اینکه در برخی مواقع در اجرای طرح های بزرگ مردم عادی نتوانستند از مزایای طرح ها بخوبی بهرمند شوند، بیان داشت : با تصویب منطقه آزاد تجاری و صنعتی، سهم مردمان بومی شهرستان باید، در طرح منطقه دیده شود.

حسام بختیار

اخبار مرتبط

ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP
logo-samandehi