تاریخ انتشار:۱۲ شهریور ۱۳۹۳در ۰:۰۰ ق٫ظ کد خبر:1785

برگزاری چهل و چهارمین جشنواره رشد در بندر جاسک از سواحل مکران

برگزاری چهل و چهارمین جشنواره رشد در بندر جاسک  از سواحل مکران   دیدار معاون پژوهشی وزارت آموزش و پرورش با دریادار سیاری خبرگزاری تسنیم: معاون پژوهشی وزارت آموزش و پرورش با فرمانده نیروی دریایی ارتش با دیدار و گفت‌و‌گو کرد.   به گزارش گروه دفاعی خبرگزاری تسنیم به نقل ...

برگزاری چهل و چهارمین جشنواره رشد در بندر جاسک  از سواحل مکران

 

امیر دریادار سیاری

دیدار معاون پژوهشی وزارت آموزش و پرورش با دریادار سیاری

خبرگزاری تسنیم: معاون پژوهشی وزارت آموزش و پرورش با فرمانده نیروی دریایی ارتش با دیدار و گفت‌و‌گو کرد.

به گزارش گروه دفاعی خبرگزاری تسنیم به نقل از روابط عمومی نیروی دریایی ارتش، حجت‌الاسلام محمدیان رئیس سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی آموزشی در دیدار با امیر دریادار حبیب‌الله سیاری و همراهان که امروز در سالن جلسات این سازمان برگزار شد، با اشاره به  نقش راهبردی نیروی دریایی در تأمین امنیت سیاسی، اجتماعی و اقتصادی جمهوری اسلامی ایران و منطقه، گفت: در اجرای فرامین دوراندیشانه مقام معظم رهبری مبنی بر لزوم توجه و معرفی علوم دریایی، پنج جلد کتاب با رویکرد هویت ایرانی- اسلامی، معرفی شهدای شاخص، محیط زیست، توسعه پایدار، و اخلاق اسلامی تدوین شده که در آن عملیات ویژه نیروی دریایی و نقش آن در صیانت از دریا مورد توجه قرار گرفته است.

وی از برگزاری چهل و چهارمین جشنواره رشد در بندر جاسک  از سواحل مکران خبر داد و خاطرنشان کرد: این جشنواره نیز فرصت بی‌بدیلی برای همکاری و معرفی نیروی دریایی ایجاد خواهد کرد.

معاون پژوهشی وزیر آموزش و پرورش با اشاره به تأسیس رشته‌های علوم دریایی ازجمله ناوبری، الکترونیک، مخابرات و مکانیک موتورهای دریایی در شاخه فنی و حرفه‌ای را گامی مؤثر در ارتقاء دانش هنرجویان دانست و اذعان داشت: کارشناسان مجرب سازمان آمادگی کامل دارند تا درتولید محتوا و هم در تولید ابزار کمک آموزشی با کارشناسان نیروی دریایی همکاری کنند.

در پایان امیردریادار سیاری ضمن قدردانی از اقدامات انجام شده، آمادگی نیروی دریایی برای همکاری متقابل را اعلام کرد.

در این دیدار تعدادی از فرماندهان نیروی دریایی و مدیران سازمان حضور داشتند.

بازدیدها: ۲۲

اخبار مرتبط

ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP
logo-samandehi