تاریخ انتشار:09 مهر 1397در 11:40 ق.ظ کد خبر:17934

معاون سیاسی امنیتی استانداری هرمزگان:مرزبانان نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران،بهترین و پایدارترین امنیت مرزی زمان را تحقق داده اند

گزارش مکران-معاون سیاسی امنیتی استانداری هرمزگان گفت:وظیفه سنگین خطیر و حساس حراست و صیانت از مرزهای جمهوری اسلامی ایران به عهده مرزبانان غیور این کشور که در قالب نیروهای انتظامی تلقی پیدا خواهد کرد انجام می شود. مهندس"اکرمی"در دیدار با سرهنگ "مهدی مراد پور"معاون اجتماعی دریابانی ...

گزارش مکران-معاون سیاسی امنیتی استانداری هرمزگان گفت:وظیفه سنگین خطیر و حساس حراست و صیانت از مرزهای جمهوری اسلامی ایران به عهده مرزبانان غیور این کشور که در قالب نیروهای انتظامی تلقی پیدا خواهد کرد انجام می شود.

مهندس”اکرمی”در دیدار با سرهنگ “مهدی مراد پور”معاون اجتماعی دریابانی استان هرمزگان اظهار داشت:وظیفه خطیر و حساس حراست و صیانت از مرزهای جمهوری اسلامی ایران به عهده مرزبانان غیور این کشور که در قالب نیروهای انتظامی تلقی پیدا خواهد کرد انجام می شود.         مهندس”اکرمی”افزود:مرز دریایی و حراست از آن سختی های خاص خودش را دادر دریا همان گونه که می تواند دوست انسان ها باشد یقینا در بعضی مواقع خشم خود را بروز می دهد و کار در دریا سخت می باشد.

معاون سیاسی امنیتی استانداری هرمزگان با بیان اینکه  مرزنشینان ساحلی یکی از نقاط قوت امنیت مرزی هستند،اذعان کرد:شاید طولانی ترین مرز دریایی را در جمهوری اسلامی ایران استان هرمزگان دارد و همسایگی این استان با سه کشور حاشیه جنوبی خلیج فارس ،کار صیانت از مرزها را سخت تر خواهدکرد،مرزبانان غیور استان هرمزگان این سختی ها و این مسائل را تحمل می کنند تا بتوانند به عنوان پاسداران مرزهای جمهوری اسلامی در جنوبی ترین نقطه ایران اسلامی وظایف خود را به شایستگی انجام دهند.

وی به اهمیت وجود مرزنشینان در استان اشاره و تصریح کرد:امنیت مرزی مبتنی بر امنیت مردم محور است،یقینا اگر ما می خواهیم مرزهای کشور از امنیت قابل قبول برخوردار باشد حتما باید به وضعیت مرزنشینان توجه ویژه ای داشت تا مرزنشینان ما بامیل و رغبت در نقاط مرزی مستقر شوند و از مرزها صیانت کنند.رفاقت،دوستی و محبت بین مرزبانان و مرزنشینان رمز موفقیت جمهوری اسلامی در این عرصه است.                        مهندس”اکرمی”در ادامه افزود:درکنار نیروهای مسلح،مرزبانان نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران، امروزه بهترین و پایدارترین امنیت مرزی زمانی را تحقق داده اند.

این مقام مسئول استانی در خاتمه با تقدیر از عملکرد مرزبانان در استان هرمزگان اذعان داشت:به مرزبانان غیور مرزهای دریایی استان خسته نباشید و خدا قوت می گویم و تاکید میکنم مطمنا امنیت پایدار مسئول مشترک هم زیستی و هم راهی و همدلی و همکاری مرزبانان غیور با مرزنشینان سلحشور است.

محمدرضا قنبرپور

بازدیدها: ۱۸۸

اخبار مرتبط

ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP
logo-samandehi