تاریخ انتشار:05 آبان 1397در 11:41 ق.ظ کد خبر:18081

استاد دانشگاه پیام نور ابوموسی قهرمان تنیس روی میز جزیره شد

به گزارش مکران-با همکاری دانشگاه پیام نور ابوموسی و اداره ورزش شهرستان، به مناسبت هفته تربیت بدنی یک دوره مسابقات تنیس روی میز بین شهروندان و مسئولین در دانشگاه برگزار شد. محمود عامری سیاهویی رئیس دانشگاه پیام نور ابوموسی در حاشیه برگزاری مسابقات تنیس روی میز ...

به گزارش مکران-با همکاری دانشگاه پیام نور ابوموسی و اداره ورزش شهرستان، به مناسبت هفته تربیت بدنی یک دوره مسابقات تنیس روی میز بین شهروندان و مسئولین در دانشگاه برگزار شد.

محمود عامری سیاهویی رئیس دانشگاه پیام نور ابوموسی در حاشیه برگزاری مسابقات تنیس روی میز شهرستان با بیان اینکه ورزش باعث، روحیه ایثار و از خودگذشتگی در انسان می شود، اظهار داشت: ورزش کردن اراده فرد را قوی می گرداند.

عامری سیاهویی ورزش تنیس روی میز را باعث هماهنگی بین اعصاب و تقویت مراکز عصبی دانست و افزود: ورزش تنیس موجب می شود فعالیت های فکری آسان تر صورت گیرد.

وی تمرکز را مهمترین مهارت ذهنی مورد نیاز برای موفقیت در ورزش تنیس رقابت و مسابقات برشمرد.

دکتر موسی جاودان از اساتید دانشگاه پیام نور ابوموسی  در این مسابقات با اقتدار کامل عنوان قهرمانی جزیره رابه دست آورد.

رئیس دانشگاه پیام نور ابوموسی در بخش دیگری از سخنان خود ضمن تبریک موفقیت آمیز دکتر جاودان استاد دانشگاه، افزود: این ورزشکار استاد دانشگاه ابوموسی می باشد و پدیده ای شهرستان است که آمادگی جهت مسابقات استانی و کشوری در بین دانشگاهها و حتی غیر دانشگاهی نیز دارد.

در ادامه رضایی ملک رئیس اداره ورزش و جوانان ابوموسی ضمن تشکر از همکاری دانشگاه پیام نور حمایت خود از ورزشکاران و کسانی که علاقه مند به ورزش در تمام رشته ها می باشند حمایت کامل خود را اعلام نمود.

در پایان به نفرات برتر، اسامی به شرح ذیل جوایز اهداء شد.

نفر اول دکتر موسی جاودان

نفر دوم شعیب ذاکری

نفر سوم مجید دایری زاده

بازدیدها: ۴۰۳

اخبار مرتبط

ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP
logo-samandehi