تاریخ انتشار:۲۳ آبان ۱۳۹۷در ۱۰:۴۳ ق٫ظ کد خبر:18192

سرپرست معاون سیاسی استانداری کرمان:فرهنگ استفاده از کارت سوخت شخصی ترویج و توسعه یابد

به گزارش مکران-سرپرست معاونت سیاسی، اجتماعی و امنیتی استانداری کرمان با تاکید بر اینکه مقابله با قاچاق سوخت با توجه به همجواری کرمان با استان های مرزی کشور به صورت جدی پیگیری می شود گفت: کارت های سوخت آزاد در شهرستان های جنوبی باید حذف ...
به گزارش مکران-سرپرست معاونت سیاسی، اجتماعی و امنیتی استانداری کرمان با تاکید بر اینکه مقابله با قاچاق سوخت با توجه به همجواری کرمان با استان های مرزی کشور به صورت جدی پیگیری می شود گفت: کارت های سوخت آزاد در شهرستان های جنوبی باید حذف و فرهنگ استفاده از کارت سوخت شخصی ترویج و توسعه یابد.  حمید ملانوری در کمیسیون برنامه ریزی، هماهنگی و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان افزود: کاهش قاچاق سوخت با توسعه استفاده از کارت های شخصی سوخت امکان پذیر است. 

وی اظهار کرد: مدل اجرا شده استفاده از کارت سوخت در شهرستان ریگان را مدلی موفق دانست و افزود: کارت های سوخت آزاد در شهرستان های جنوبی باید حذف و فرهنگ استفاده از کارت سوخت شخصی ترویج و توسعه یابد.
ملانوری توجه به ناوگان حمل و نقل درون شهری و برون شهری را مهم تلقی کرد و بیان داشت: سیستم های پیمایش و رصد این ناوگان می تواند تا حد قابل توجهی از قاچاق سوخت جلوگیری کند.
وی گفت: لزوم اهمیت دوربین های پایش تصویری در جایگاه های سوخت رسانی تبیین و جایگاه داران موظف به نصب، تجهیز و استفاده از این سیستم ها شوند.
سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری شناسایی کامیون های غیرفعال و همچنین شناسایی کامیون های بدون بار را برای کاهش قاچاق سوخت مهم دانست و افزود: با تدبیر جایگاه داران از دادن سوخت به کامیون های بدون بار جوگیری به عمل آید.
ابراهیم شهریاری، دبیر کمیسیون برنامه ریزی، هماهنگی و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان کرمان با ارائه گزارش و آمار قاچاق سوخت ۶ ماهه اول سال جاری و مقایسه آن با سال های قبل بر ضرورت مبارزه و نظارت بر قاچاق سوخت در استان تاکید کرد.
در این نشست که به صورت ویدئو کنفرانس برگزار شد، فرمانداران شهرستان های قلعه گنج، رودبار جنوب، فهرج و ریگان به بیان مشکلات و نظرات پیرامون قاچاق سوخت در شهرستان های مربوطه پرداختند و سایر اعضای این کمسیون نیز موارد و مشکلات و پیشنهادات خود را مطرح کردند.

بازدیدها: ۲۲۰

اخبار مرتبط

ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP
logo-samandehi