تاریخ انتشار:17 آذر 1397در 10:49 ق.ظ کد خبر:18363

فرماندار قشم : ادارات تسهیل گر کار مردم باشند

به گزارش مکران-فرماندار شهرستان قشم گفت: مدیران و کارکنان ادارات و نهاد های دولتی در کنار وظایف قانونی، با نگاه تسهیل گرانه به کار مردم رسیدگی نمایند. علیرضا نصری در ادامه بازدید های سر زده از ادارات و نهادهای دولتی مستقر در شهرستان قشم به شرکت ...

به گزارش مکران-فرماندار شهرستان قشم گفت: مدیران و کارکنان ادارات و نهاد های دولتی در کنار وظایف قانونی، با نگاه تسهیل گرانه به کار مردم رسیدگی نمایند.

علیرضا نصری در ادامه بازدید های سر زده از ادارات و نهادهای دولتی مستقر در شهرستان قشم به شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ناحیه قشم، گمرک و مخابرات این شهرستان رفت.
نصری، رسیدگی به  کارهای مردم  به نحوی که احساس کنند بیش از وظیفه اداری، در پی پیشبرد کار و خواست آنان هستند را بسیار ارزشمند و نیاز فضای کنونی جامعه دانست .
او بیان کرد: تلاش دشمنان کشور برای بر هم زدن روند پیشرفت و امنیت داخلی با همدلی و همراهی، ناکام می ماند.
فرماندار قشم تصریح داشت: تقویت احساس همراهی، مساعدت مسئولانه و ترویج  مهربانی در بین همه اقشار مردم، نیاز ضروری جامعه در شرایط حاضر است.
نصری، اظهار کرد: بر اساس نگاه و فرموده بنیانگذار جمهوری اسلامی،  حضرت امام خمینی (ره ) ولینعمت و صاحب اصلی این میزها و دستگاه های خدمت رسانی مردم هستند و اساسا شانی جز تسهیلگری کار مردم برای ما تعریف نشده است.
او ضمن تقدیر از تلاش های کارکنان ادارات مذکور، تاکید کرد: برخورد مناسب با مردم و پیگیری صحیح، به موقع و مناسب کار آنان می تواند به آرامش جامعه و تقویت امید کمک نماید.
گفتنی است؛ فرماندار قشم در جریان این بازدید های از پیش تعیین نشده با حضور در قسمت های مختلف اداری ضمن گفت و گو با کارکنان و مراجعین، روند خدمت رسانی در این دستگاه ها را مورد ارزیابی میدانی قرار داد.

بازدیدها: ۱۹۵

اخبار مرتبط

ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP
logo-samandehi