تاریخ انتشار:۱۹ دی ۱۳۹۷در ۳:۳۴ ب٫ظ کد خبر:18723

مهندس جلالی :بنیاد علوی در شهرهای کم برخوردار نگاه ویژه ای دارد

به گزارش مکران از منطقه بلوچستان-مهندس جلالی رییس هیئت مدیره و مدیر طرحهای آبادانی وپیشرفت مناطق بنیاد علوی ،پیرو نظر مقام عظمای ولایت و مهندس سعیدی کیا، رییس بنیاد مستضعفان ،بنیاد علوی معطوف به شهرهای کم برخوردار است . وی در جلسه ی شورای اداری شهرستان ...

به گزارش مکران از منطقه بلوچستان-مهندس جلالی رییس هیئت مدیره و مدیر طرحهای آبادانی وپیشرفت مناطق بنیاد علوی ،پیرو نظر مقام عظمای ولایت و مهندس سعیدی کیا، رییس بنیاد مستضعفان ،بنیاد علوی معطوف به شهرهای کم برخوردار است .

وی در جلسه ی شورای اداری شهرستان قصرقند سخن میگفت عمده فعالیتهای بنیاد علوی ر ایجاد اشتغال و بهبود معیشت مردم ،ظرفیت شناسی و راهبردهای توسعه ای، ایجاد و  تشکیل صندوقهای آبادانی،همفکری وهم اندیشی  و چند مورد از ویژگیهای منحصربفرد که موجبات اشتغال و سرمایه میشود را برشمرد.

جلالی در ادامه سخنان خویش عنوان کرد، فعالیتهای بنیاد در یکی از   شهرها  که جزو پایلوت هستند نشان داده، در اردیبهشت ماه ۹۷  نرخ بیکاری از ۲۷ درصد به ۷ درصد کاهش یافته و جرایم اجتماعی بطور چشمگیری نزول داشته است.

در طی۷ سفر اخیر مهندس سعیدی کیا رییس محترم بنیادمستضفان به قصرقند تاکید کرده اند که بنیاد علوی نگاه ویژه ای به آبادانی و ایجاد فرصتهای شغلی قصرقند، داشته باشد.

وی افزود: در کشورهای پیشرفته و اقتصادی از ۸ ساعت کار روزانه ،ساعت کار مفید را مد نظر قرار میدهند.

در کشوری اقتصادی چون ژاپن از۸ ساعت کار مفید ۷ساعت ،کره ی جنوبی ۷ ساعت ،اروپا و مالزی ۶/۵ساعت است .اما در کشور عزیزمان ایران از ۸ ساعت تقرییٱ ۲/۵ ساعت ثبت شده است

گاهی اوقات یک پروژه که روی کاغذ بچشم نمیآید با بکارگیری افراد آن ناجی یک  خانواده باشد،که مدت مدیدی را بدون شغل و کار سپری کرده باشند.البته در پیاده سازی طرحها و پروژه های اقتصادی اخلاص در عمل مدنظر قرار گیرد که هم دنیا باشد و هم رضایت خدای منان را دارا باشد .

در نهایت مهندس جلالی رییس هیئت مدیره بنیاد علوی ،آقای دکتر ابراهیمی را بعنوان مدیر اجرایی طرح و توسعه  اداری و پیشرفت در قصرقند معرفی کردند.به گواه مهندس جلالی، ایشان از مدیران جوان و توانای بنیاد علوی محسوب میشوند.

اخبار مرتبط

ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP
logo-samandehi