تاریخ انتشار:۰۶ بهمن ۱۳۹۷در ۲:۵۰ ق٫ظ کد خبر:18845

برگزاری جلسه کتابخوانی اعضای کتابخانه شهید مطهری (ره) بندرعباس با حضور مصطفی رحماندوست

به گزارش مکران-طوبی ترابی پور مسئول کتابخانه شهید مطری (ره) بندرعباس از جلسه کتابخوانی و آموزش ابتدایی نویسندگی با حضور مصطفی رحماندوست و اعضای فعال و کتابداران کتابخانه شهید مطهری (ره) بندرعباس در مراسم افتتاح کتابفروشی بو کتاب خبر داد. مصطفی رحماندوست گفت: کیفیت انشا این ...

به گزارش مکران-طوبی ترابی پور مسئول کتابخانه شهید مطری (ره) بندرعباس از جلسه کتابخوانی و آموزش ابتدایی نویسندگی با حضور مصطفی رحماندوست و اعضای فعال و کتابداران کتابخانه شهید مطهری (ره) بندرعباس در مراسم افتتاح کتابفروشی بو کتاب خبر داد.

مصطفی رحماندوست گفت: کیفیت انشا این دانش آموزان نشان کتابخوانی انهاست و در این افراد خمیرمایه نویسندگی و نثر زیبا دیده میشود . که نیاز به توجه و اموزش فنون نویسندگی و قصه گویی دارد. این نوجوانان اول راه هستند ان شا الله باید با آموزش صحیح به نویسندگان آینده این مرز و بوم بدل شوند.

در ادامه ترابی پور گفت: اعضای این کتابخانه به شاعران کودک و نوجوان بخصوص آقای رحماندوست که شاعر و نویسنده شهیر ایران اسلامی هستند علاقه فراوانی دارند در همین راستا این جلسه ادبی با حضور این شاعر برجسته و اعضای فعال کتابخانه شهید مطهری (ره) بندرعباس بصورت انشاخوانی و کتابخوانی برگزار شد.

ترابی پور با تشکر ازآقای رحماندوست شاعر محبوب چند نسل ایران خاطر نشان کرد:استاد رحماندوست ضمن حضور در این جلسه ادبی با معرفی کتاب قصه دو تا لاکپشت تنها  در پویش مجازی کتابخوان هم شرکت نمودند  و کودکان و نوجوان را به حضور در کتابخانه های عمومی و مطالعه این کتاب زیبا تشویق نمودند.

گفتنی است پویش «کتاب‌خوان مجازی» عنوان طرحی است که به همت نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور از سال ۱۳۹۵ فعالیت خود را آغاز کرده و تا کنون با استقبال خوبی مواجه شده است.جهت مشارکت در این طرح می توانید به ادرس اینستاگرام @ketabclip  مراجعه نمایید.

اخبار مرتبط

ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP
logo-samandehi