تاریخ انتشار:14 فروردین 1398در 0:50 ق.ظ کد خبر:18969

بخش حرا قشم؛ اشتغال ۱۲۰ قایق برای انتقال گردشگران در اسکله سهیلی/ رشد ۱۵۰ درصدی مسافر

بخش حرا قشم؛ اشتغال ۱۲۰ قایق برای انتقال گردشگران در اسکله سهیلی/ رشد ۱۵۰ درصدی مسافر به گزارش مکران :شهرستان قشم با دارا بودن دهها نقطه چشم نواز طبیعی، مقصد گردشگری هزاران نفر از هموطنانی قرار گرفته که تصمیم گرفتند تعطیلات آغاز سال را به ...

بخش حرا قشم؛ اشتغال ۱۲۰ قایق برای انتقال گردشگران در اسکله سهیلی/ رشد ۱۵۰ درصدی مسافر

به گزارش مکران :شهرستان قشم با دارا بودن دهها نقطه چشم نواز طبیعی، مقصد گردشگری هزاران نفر از هموطنانی قرار گرفته که تصمیم گرفتند تعطیلات آغاز سال را به جزایر روح نواز این شهرستان سفر کنند.
رونق گردشگری، موجب گشایش کسب و کار و معیشت ساکنین مناطق می گردد. اسکله گردشگری، سه هزار متر کمپ ساحلی حرا با آلاچیق، روستای سهیلی از توابع بخش حرا شهرستان قشم را مقصد صدها گردشگر خارجی و هزاران نفر از هموطنان تبدیل کرده است.
علیرضا نصری فرماندار شهرستان قشم در ادامه بازدید های میدانی در میان میهمانان نوروزی این روستای گردشگری حاضر شد و روند خدمت رسانی در اسکله تفریحی و کمپ ساحلی آن را مورد بررسی قرار داد.
روستای سهیلی دارای ۴۶۵ خانوار با ۲۰۸۰ نفر جمعیت در فاصله ۶۰ کیلومتری از مرکز شهرستان قشم قرار گرفته است.
نمایشگاه دائمی صنایع دستی با ۳۰ غرفه، ۱۲ کاشانه میهمان و رستوران محلی در کنار امکانات رفاهی مانند ۲۰ چشمه سرویس بهداشتی را می توان از جمله ظرفیت های گردشگری، رفاهی سهیلی نام برد.
مدیر تعاونی حرا آباد سهیلی قشم در حضور فرماندار از رشد ۱۵۰ درصدی ورود گردشگر به روستا خبر داد. مجید صلغی گفت تمامی خانوار های روستا و همچنین ۵۰ درصد از روستاهای مجاور در بخش های مختلف گردشگری این روستا برای سرویس دهی به میهمانان نوروزی مشغول فعالیت هستند.
صلغی از حمایت های فرماندار و سایر مسئولین شهرستانی و سازمان منطقه آزاد در تامین زیر ساخت های رفاهی گردشگری قدردانی کرد.
او اظهار کرد: رونق گردشگری فضای امید و سرزندگی را بین مردم تقویت کرده است.

بازدیدها: ۲۷۲

اخبار مرتبط

ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP
logo-samandehi