تاریخ انتشار:۲۷ فروردین ۱۳۹۸در ۱:۲۹ ب٫ظ کد خبر:19055

به بهانه دهه حساب ۱۰۰ حضرت امام(ره)

بنیاد مسکن پرچم دار زدودن غبار فقر از چهره سکونتگاهها مجیدطاهری خبرنگار و سردبیر منطقه جیرفت*// به فاصله ۱۰ روز از استقرار نظام جمهوری اسلامی، امام امت خمینی کبیر پی به اهمیت مسکن محرومان برد و دستوری را صادر کرد که بعد از دهه ها همچنان ...

بنیاد مسکن پرچم دار زدودن غبار فقر از چهره سکونتگاهها

مجیدطاهری خبرنگار و سردبیر منطقه جیرفت*// به فاصله ۱۰ روز از استقرار نظام جمهوری اسلامی، امام امت خمینی کبیر پی به اهمیت مسکن محرومان برد و دستوری را صادر کرد که بعد از دهه ها همچنان مردم کشور از برکاتش استفاده مینمایند، و آن تاسیس حساب ۱۰۰ در کلیه شعب بانک ملی و تاسیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی است.

دهه حساب ۱۰۰ حضرت امام(ره) گرامی داشت تفکری شگرف و آینده نگری عمیقی ست که تنها از ذهنی تراوش میکند که در مسیر خداوند و خدمت به مخلوقات آن قرار دارد، تفکر و برنامه ای که دائما چه در حالات طبیعی کشور و چه در حوادث، عامل مرهمی ست بر مشکلات محرومین و آسیب دیدگان که همگی برکات آن را از زلزله منجیل و رودبار، زلزله بم، بازسازی مناطق جنگ زده و…. شاهد بودیم و اینها سندیست بر این مدعا.

جا دارد که سالروز این دستور تاریخی را به سختکوشان بی مدعا و کم توقع این نهاد انقلابی و مدیریت ارشد آن جناب مهندس تابش و کلیه نیروهای ستادی و بدنه آن در شعب شهرستانها که الحق جز سالمترین و انقلابی ترین نیروهای خدمتگذار میباشند تبریک گفته و یاد معمار آن امام راحل(ره) را گرامی داریم.

بازدیدها: ۲۱۷

اخبار مرتبط

ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP
logo-samandehi