تاریخ انتشار:۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۸در ۱۰:۰۰ ق٫ظ کد خبر:19110

بمناسبت تولد حضرت رقیه (س) صورت پذیرفت:برگزاری مسابقه نقاشی و جمع خوانی کتاب در کتابخانه شهید مطهری (ره) بندرعباس

به گزارش مکران؛برگزاری مسابقه نقاشی و جمع خوانی کتاب قصه های قرآن در کتابخانه شهید مطهری (ره) بندرعباس طوبی ترابی پور مسئول کتابخانه شهید مطهری (ره) بندرعباس از برگزاری مسابقه نقاشی و جمع خوانی کتاب قصه های قرآن به مناسبت ولادت حضرت رقیه( س )در این ...

به گزارش مکران؛برگزاری مسابقه نقاشی و جمع خوانی کتاب قصه های قرآن در کتابخانه شهید مطهری (ره) بندرعباس

طوبی ترابی پور مسئول کتابخانه شهید مطهری (ره) بندرعباس از برگزاری مسابقه نقاشی و جمع خوانی کتاب قصه های قرآن به مناسبت ولادت حضرت رقیه( س )در این کتابخانه خبر داد.
ترابی‌پور گفت: با توجه به پتانسیل بالای فرزندان ایران اسلامی بخصوص اعضا این کتابخانه باید فعالیت های بیشتر و بهتری در زمینه ترویج کتابخوانی صورت بگیرد . در همین راستا با توجه به اهمیت مراسم واعیاد و لزوم آشنایی نسل کودک و نوجوان با این مفاهیم ارزشی همواره برنامه های مختلف و مناسب فرهنگی اجرا می شود.

وی افزود: برگزاری مسابقه نقاشی و جمع خوانی کتابهایی با موضوعات مرتبط با ایام با سعادت ولادت حضرت رقیه (س) سبب آشنایی کودکان و نوجوانان با این بانوی گرانقدر می شود.و با توجه به سن کودکان شرکت کننده برای اعضای زیر ۶ سال برگه نقاشی پرینت شده جهت رنگ آمیزی استفاده شد.

مسئول کتابخانه شهید مطهری (ره) با تشکر از خانم بنایی کتابدار ومجری این کار زیبا خاطر نشان کرد: این کتابخانه در اعیاد و و مراسم های مختلف دینی ،مذهبی و ملی اقدام به برگزاری مسابقات مختلف،نمایشگاه کتاب و همچنین جمع خوانی های کتب مناسب می نماید.

بازدیدها: ۲۷۸

اخبار مرتبط

ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP
logo-samandehi