تاریخ انتشار:۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۸در ۱۰:۳۹ ق٫ظ کد خبر:19188

سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان:کنگره ۱۵۰۰ شهید استان هرمزگان برگزار می شود/لزوم بهره گیری از ظرفیت رسانه ها برای برگزارى باشکوه کنگره شهدای استان

سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان گفت: کنگره ۱۵۰۰ شهید استان هرمزگان در دی ماه سال جاری با هدف ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و پاسداشت مقام شهدای استان برگزار می شود. دکتر ایرج حیدری در نشست هماهنگی برگزاری کنگره ۱۵۰۰ شهید استان هرمزگان ...

سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان گفت: کنگره ۱۵۰۰ شهید استان هرمزگان در دی ماه سال جاری با هدف ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و پاسداشت مقام شهدای استان برگزار می شود.

دکتر ایرج حیدری در نشست هماهنگی برگزاری کنگره ۱۵۰۰ شهید استان هرمزگان با اشاره به جایگاه رفیع شهدا، عنوان کرد: شهدا با توجه به عظمت کار آنها در نزد پروردگار متعال از جایگاه بسیار رفیعی برخوردار هستند.

وی با اشاره به برگزاری کنگره ۱۵۰۰ شهید استان هرمزگان، خاطر نشان کرد: کنگره ۱۵۰۰ شهید استان هرمزگان در دی ماه سال جاری با هدف نشر و گسترش فرهنگ ایثار و شهادت و پاسداشت مقام شهدای استان برگزار می شود.

سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان، تصریح کرد: باید به گونه ای از هم اکنون برنامه ریزی کرد که کنگره ۱۵۰۰ شهید استان به اهداف خود دست یابد و آثار آن در جامعه نمایان گردد.

حیدری افزود: رسانه های جمعی در استان هرمزگان در ترویج اقدامات فرهنگی نظیر یادواره های شهدا پیشگام بوده اند و در برگزاری کنگره ۱۵۰۰ شهید استان هم قطعا پیشگام خواهند بود چون رسانه ها در انتقال فرهنگ ایثار و شهادت، جایگاه و تاثیر گذاری بالایی دارند.

وی گفت: کلیه روابط عمومی های دستگاه‌های اجرایی استان با دبیرخانه برگزاری کنگره ۱۵۰۰ شهید استان همکاری نزدیکی داشته باشند.

سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان با تاکید بر استفاده از ظرفیت دهیاری ها در برگزاری کنگره ۱۵۰۰ شهید استان، اظهار داشت: دبیرخانه برگزاری کنگره ۱۵۰۰ شهید استان از ظرفیت دهیاری های استان در برگزاری باشکوه کنگره بهره ببرد و برای تسریع در روند کار ضرورت همکاری دهیاری ها به فرمانداری ها ابلاغ خواهد شد.

وی در همین رابطه گفت: دهیاری های استان ها می توانند ظرفیت بی بدیلی در تهیه صحیفه شهدای شهرستان ها و استان باشند که باید دبیرخانه همایش از این پتانسیل نهایت بهره را ببرند.

حیدری خاطرنشان کرد: در برگزاری کنگره ۱۵۰۰ شهید استان هدف تنها روز برگزاری کنگره نباشد  بلکه ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و معرفی جایگاه رفیع شهدا از هم اکنون در دستور کار باشد.

سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان، تصریح کرد: صداوسیما در کنار سایر رسانه های جمعی نقش مهمی در ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و برگزاری باشکوه کنگره ۱۵۰۰ شهید استان دارد.

وی خاطرنشان کرد: سایت اطلاع رسانی کنگره ۱۵۰۰ شهید استان بنام کنگره با محتوای مناسب طراحی و راه اندازی گردد.

اخبار مرتبط

ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP
logo-samandehi