تاریخ انتشار:۰۷ خرداد ۱۳۹۸در ۹:۰۰ ق٫ظ کد خبر:19341

مسیرهای راهپیمایی روز قدس در شهرستان جیرفت مشخص شد

مسئول شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرستان جیرفت، اعلام کرد: مسیرهای راهپیمایی روز قدس در شهرستان جیرفت مشخص شد خداداد امینی روش، گفت: راهپیمایی روز قدس طبق معمول هر سال در شهرستان جیرفت برگزار می شود. «خداداد امینی روش» مسئول شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرستان جیرفت، در ...

مسئول شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرستان جیرفت، اعلام کرد:
مسیرهای راهپیمایی روز قدس در شهرستان جیرفت مشخص شد

خداداد امینی روش، گفت: راهپیمایی روز قدس طبق معمول هر سال در شهرستان جیرفت برگزار می شود.

«خداداد امینی روش» مسئول شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرستان جیرفت، در گفت و گو با خبرنگار مکران گفت: روز قدس یادگاری از امام خمینی(ره) در حمایت از مردم مظلوم فلسطین و مبارزه با استکبار جهانی است.

خداداد امینی روش، با اشاره به سخنی از رهبری درباره روز قدس، افزود: رهبری (مدظله العالی)، می‌فرمایند: روز قدس بهانه‌ و فرصتی است برای روح های علاقمند به مسئله‌ فلسطین و دل های پرشور جوانان و قشرهایی از ملت های مسلمان، که در جمعه‌ آخر ماه رمضان، از مردم فلسطین حمایت و دفاع کنند.

مسئول شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرستان جیرفت، با بیان این مطلب که روز قدس، روزی جهانی است و همه مردم مسلمان برای دفاع از مردم مظلوم فلسطین، به خیابان ها آمده، راهپیمایی می کنند و شعارهای استکبار ستیزی سر می دهند، ابراز داشت: در شهرستان جیرفت راهپیمایی روز قدس، در ۴ نقطه از جمله شهر جیرفت، بخش ساردوئیه، جبالبارز و اسماعیلی برگزار می شود.

وی، با اشاره به زمان و مسیرهای راهپیمایی در ۴ نقطه این شهرستان، عنوان کرد: این راهپیمایی در شهر جیرفت، رأس ساعت ۱۱ و سی دقیقه ظهر از میدان شاهد به سمت مصلی جیرفت، در جبالبارز بعد از اقامه نماز جمعه از مسجد جامع به سمت میدان قائم برگزار می شود.

امینی روش، افزود: مردم ساردوئیه رأس ساعت ۱۱ ظهر از محل حوزه مقاومت بسیج به سمت مسجد جامع شهر درب بهشت و در بخش اسماعیلی نیز مردم رأس ساعت ۱۱ و سی دقیقه از میدان آزادی به سمت مسجد جامع شهر بلوک راهپیمایی می کنند.

مسئول شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرستان جیرفت، بیان داشت: این مراسم در شهرستان جیرفت با محوریت ائمه جمعه برگزار می شود.

وی، در پایان از مردم خداجوی شهرستان جیرفت جهت حضور حداکثری در این راهپیمایی دعوت کرد.

اخبار مرتبط

ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP
logo-samandehi