تاریخ انتشار:۰۷ خرداد ۱۳۹۸در ۹:۴۵ ق٫ظ کد خبر:19356

افتتاح سه واحد آموزشی ۵ کلاسه در مناطق محروم شهرستان دلگان

افتتاح سه واحد آموزشی ۵ کلاسه در مناطق محروم شهرستان دلگان سه واحد آموزشی ۵ کلاسه با اعتبار ۱۲۰ میلیون تومان در مناطق محروم شهرستان دلگان باحضور سرپرست اداره کل آموزش وپروروش استان فرماندار و جمعی از خیران، این شهرستان افتتاح و به بهره برداری رسید. افتتاح ...

افتتاح سه واحد آموزشی ۵ کلاسه در مناطق محروم شهرستان دلگان
سه واحد آموزشی ۵ کلاسه با اعتبار ۱۲۰ میلیون تومان در مناطق محروم شهرستان دلگان باحضور سرپرست اداره کل آموزش وپروروش استان فرماندار و جمعی از خیران، این شهرستان افتتاح و به بهره برداری رسید.
افتتاح سه واحد آموزشی ۵ کلاسه در مناطق محروم شهرستان دلگان است مکران به نقل ازروابط عمومی آموزش و پرورش سیستان وبلوچستان غلامرضا باقری سرپرست اداره کل آموزش وپرورش سیستان وبلوچستان در حاشیه افتتاح سه واحد آموزشی ۵ کلاسه در شهرستان دلگان گفت: دو باب از این مدارس یک کلاسه و یک مدرسه دیگر ۳ کلاسه می‌باشد که مدرسه ۳ کلاسه روستای چاه عیسی به نمایندگی از سه مدرسه افتتاح شد.

باقری افزود: زیربنای مدرسه ۳ کلاسه چاه عیسی ۱۲۰ متر مربع است که با اعتبار ۶۵۰میلیون ریال با مشارکت و تعهد فرمانداری دلگان، آموزش و پرورش و سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان ساخته و تجهیز شده است.

وی ادامه داد: همزمان دو مدرسه یک کلاسه دیگر نیز هر کدام با زیر بنای ۴۰ متر مربع و اعتبار ۳۰۰ میلیون ریال (مجموعا ۶۰ میلیون ریال) در محله شَمَک زهی‌های جَبرآباد و روستای گنبد به بهره برداری رسید.

باقری ضمن قدردانی از تلاش‌های فرماندار دلگان و تقبل ساخت ۱۴ مدرسه در شهرستان اظهار داشت: این سه مدرسه افتتاح شده از ۱۴ واحد آموزشی مشارکتی فرمانداری دلگان، آموزش و پرورش و سازمان نوسازی و تجهیز مدارس استان می‌باشد که با تعهد فرمانداری دلگان ساخته می‌شود.

گفتنی است: با بهره برداری از سه واحد آموزشی در سه روستای شهرستان دلگان بیش از ۸۰دانش آموزمقطع ابتدایی از فضای آموزشی مطلوب و استاندارد بهره‌مند شدند.

هم اکنون ۵۵ واحد آموزشی با۲۳۰ کلاس درس در سطح شهرستان دلگان عمدتا با همت خیرین بومی و غیربومی و پیگیری‌های آموزش و پرورش و اداره کل نوسازی در حال احداث است.

همچنین سرپرست اداره کل آموزش و پرورش استان از خوابگاه‌های شبانه روزی خدیجه کبری (س) و فاطمه الزهرا (س) شهرستان دلگان بازدید کرد.

اخبار مرتبط

ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP
logo-samandehi