تاریخ انتشار:۰۸ خرداد ۱۳۹۸در ۲:۳۱ ب٫ظ کد خبر:19386

تشکیل دبیرخانه «گام دوم انقلاب» در هرمزگان

. تشکیل دبیرخانه «گام دوم انقلاب» در هرمزگان به گزارش مکران از هرمزگان، حجت‌الاسلام علی‌اکبر انصاری راد، مدیرکل تبلیغات اسلامی هرمزگان، سه‌شنبه ۷ خرداد در دیدار با بازرسان اعزامی از مرکز در خصوص بررسی فعالیت‌های روحانیون مستقر در روستا‌ها و عملیات رمضان ۱۴۴۰ هجری قمری اظهار کرد: ...

.
تشکیل دبیرخانه «گام دوم انقلاب» در هرمزگان

به گزارش مکران از هرمزگان، حجت‌الاسلام علی‌اکبر انصاری راد، مدیرکل تبلیغات اسلامی هرمزگان، سه‌شنبه ۷ خرداد در دیدار با بازرسان اعزامی از مرکز در خصوص بررسی فعالیت‌های روحانیون مستقر در روستا‌ها و عملیات رمضان ۱۴۴۰ هجری قمری اظهار کرد: اداره کل تبلیغات اسلامی استان هرمزگان اهتمام جدی نسبت به سیاست‌های جدید سازمان تبلیغات اسلامی مرکز دارد و این فعالیت‌ها بارونق هر چه‌بهتر ادامه دارد.
حجت‌الاسلام انصاری راد تصریح کرد: قبل از آغاز ماه مبارک رمضان همایش طلایه‌داران تبلیغ با حضور ۶۰۰ روحانی استان برای توجیه مبلغان و روحانیون اعزامی و در راستای تبیین بیانیه گام دوم انقلاب و بیان مأموریت‌های این اداره کل در عملیات رمضان ۱۴۴۰ هجری قمری برگزار شد.
وی در ادامه سخنانش افزود: این اداره کل، در رمضان ۱۴۴۰ تعداد ۱۲۰۰ مبلغ را به مناطق مختلف استان اعزام کرد و هم‌اکنون این مبلغان به تبیین ضرورت‌های تبلیغی می‌پردازند.
مدیرکل تبلیغات اسلامی هرمزگان در ادامه ابراز کرد: برگزاری کارگاه‌های آموزشی متعددی با حضور روحانیون مستقر و هجرت و مدیران و کارشناسان پیرامون عملیات رمضان ۱۴۴۰ به مدت دو روز در سطح استان متناسب با ضرورت بخشی نیاز‌های مخاطبان با حضور جمعی از اساتید حوزوی و دانشگاهی برگزار شد و بسته‌های فرهنگی ویژه این ایام در بین روحانیون مستقر توزیع‌شده است.
حجت‌الاسلام انصاری راد در ادامه به اهمیت بیانیه گام دوم انقلاب اشاره کرد و افزود: سازمان تبلیغات اسلامی رسالت سنگینی در این بیانیه دارد و تبیین بیانیه گام دوم انقلاب از ضرورت‌ها و مأموریت‌های تبلیغات اسلامی است و تاکنون جلسات متعددی با اقشار تأثیرگذار، نخبگان و فرهیختگان، مدیران دستگاه‌های اجرایی، بانوان فرهیخته، اساتید دانشگاهی و حوزوی برای ارائه راهکار‌های مفید و اثربخش تشکیل‌شده و مصوباتی به تصویب رسیده است.
وی از راه‌اندازی و ایجاد دبیرخانه گام دوم انقلاب در اداره کل تبلیغات اسلامی هرمزگان خبر داد و تصریح کرد: این دبیرخانه بر اساس مصوبه نشست هم‌اندیشی با اقشار تاثیرگذار و نخبگان و فرهیختگان به تصویب رسیده و در دستور کار قرارگرفته است.
وی در پایان گفت: بیانیه مقام معظم رهبری در زمینه گام دوم انقلاب امری بسیار مهم و حائز اهمیت است و این بیانیه یک منشوری است و امید است بتوانیم مطالبه مقام معظم رهبری را با جدیت دنبال کنیم و جامه عمل بپوشانیم.
انتهای پیام

بازدیدها: ۴۹

اخبار مرتبط

ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP
logo-samandehi