تاریخ انتشار:۰۹ خرداد ۱۳۹۸در ۱۱:۴۵ ب٫ظ کد خبر:19427

توزیع ۸۶۰ میلیارد تومان اعتبارات عمرانی سال ۹۸ هرمزگان میان شهرستان های استان

توزیع ۸۶۰ میلیارد تومان اعتبارات عمرانی سال ۹۸ هرمزگان میان شهرستان های استان استاندار هرمزگان از توزیع ۸۶۰ میلیارد تومان اعتبارات عمرانی سال ۹۸ هرمزگان میان شهرستان های استان خبر داد. توزیع ۸۶۰ میلیارد تومان اعتبارات عمرانی سال ۹۸ هرمزگان میان شهرستان های استان به گزارش مکران، ...

توزیع ۸۶۰ میلیارد تومان اعتبارات عمرانی سال ۹۸ هرمزگان میان شهرستان های استان
استاندار هرمزگان از توزیع ۸۶۰ میلیارد تومان اعتبارات عمرانی سال ۹۸ هرمزگان میان شهرستان های استان خبر داد.

توزیع ۸۶۰ میلیارد تومان اعتبارات عمرانی سال ۹۸ هرمزگان میان شهرستان های استان
به گزارش مکران، فریدون همتی عصر امروز در نشست شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان هرمزگان با اشاره به توزیع اعتبارات سال ۹۸ استان در این نشست، اظهار داشت: در بودجه سال جاری میزان اعتبارات عمرانی استان هرمزگان بالغ بر ۸۶۰ میلیارد تومان است که این اعتبارات بر اساس اولویت‌های در نظر گرفته شده بین شهرستان های استان هرمزگان توزیع شد.

وی ادامه داد: سیاست ما در تخصیص اعتبارات، اولویت قراردادن اختصاص بودجه به پروژه های دارای بیش از ۸۰ درصد پیشرفت فیزیکی است تا این پروژه ها هرچه سریعتر تکمیل شده و به بهره برداری برسند.

استاندار هرمزگان افزود: پروژه های دارای ۷۰ درصد و ۶۰ درصد پیشرفت فیزیکی نیز در اولویت های بعدی برای تخصیص اعتبارات قرار دارند.

همتی اختصاص اعتبار به طرح های زیرساختی استان به ویژه در حوزه حفظ و مدیریت منابع آب را دیگر اولویت مهم برای استان هرمزگان دانست و بیان داشت: در این راستا اعتبارات ویژه‌ای به خصوص برای اجرای پروژه‌های مهم سازه های آبخیزداری و طرح های مرتبط با حوزه جهاد کشاورزی اختصاص می‌دهیم.

وی بر لزوم استفاده از ظرفیت تهاتر در راستای پرداخت مطالبات پیمانکاران برای اجرای پروژه‌های عمرانی تاکید کرد و گفت: می‌توان از طریق پرداخت تسهیلات بانکی به پیمانکاران به روند اجرای طرح های عمرانی سرعت بخشید و مطالبات پیمانکاران بابت اجرای پروژه ها را از محل در نظر گرفته شده در ردیف بودجه ملی با تسهیلات پرداخت شده، تهاتر کرد.

انتهای پیام/۸۸۰۳۷/

اخبار مرتبط

ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP
logo-samandehi