تاریخ انتشار:۱۲ خرداد ۱۳۹۸در ۱:۱۰ ق٫ظ کد خبر:19479

شروع فعالیت ستاد انتخابات هرمزگان با دستور استاندار

ستاد انتخابات هرمزگان به صورت رسمی فعالیت خود را آغاز کرد به گزارش مکران : استاندار هرمزگان، با صدور احکام جداگانه‌ای رییس، مسوولان کمیته ها و اعضای ستاد انتخابات هرمزگان در برگزاری انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی را منصوب کرد و فعالیت‌های این ستاد به ...

ستاد انتخابات هرمزگان به صورت رسمی فعالیت خود را آغاز کرد
به گزارش مکران : استاندار هرمزگان، با صدور احکام جداگانه‌ای رییس، مسوولان کمیته ها و اعضای ستاد انتخابات هرمزگان در برگزاری انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی را منصوب کرد و فعالیت‌های این ستاد به صورت رسمی آغاز شد.

به گزارش عصر شنبه ایرنا، براساس احکام صادر شده از سوی فریدون همتی، عباس میرزاد سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری به سمت رئیس ستاد انتخابات استان منصوب شد.

همتی همچنین در حکم دیگری احمد نفیسی مدیرکل سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری هرمزگان را به سمت عضو و دبیر ستاد انتخابات استان منصوب کرد.

در دیگر احکام صادر شده از سوی استاندار هرمزگان، بهزاد پرویزی مدیرکل حراست استانداری به سمت عضو و مسؤول کمیته حراست و استعلام‌های ستاد انتخابات استان، فاطمه رکن الدینی سرپرست اداره کل روابط عمومی استانداری به سمت عضو و رئیس کمیته اطلاع‌رسانی ستاد انتخابات استان، نازنین شیبانی سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع استانداری به سمت عضو و رئیس کمیته مالی و پشتیبانی ستاد انتخابات استان، احمد پویافر مدیرکل امنیتی و انتظامی استانداری به سمت عضو و رئیس کمیته امنیت ستاد انتخابات استان منصوب شدند.

استاندار هرمزگان در احکام دیگری، اصغر جهانگیری مدیرکل مدیریت عملکرد، بازرسی و امور حقوقی استانداری هرمزگان به سمت عضو و رئیس کمیته حقوقی ستاد انتخابات استان، مهرداد یزدانی مدیر فناوری اطلاعات و شبکه دولت استانداری به سمت عضو و رئیس کمیته فناوری اطلاعات ستاد انتخابات استان، توکل سلیمانی معاون امور انتخابات و تقسیمات کشوری اداره کل سیاسی استانداری به سمت مسؤول دبیرخانه ستاد انتخابات استان و داوید صادقی مدیرکل ثبت احوال هرمزگان را به سمت عضو ستاد انتخابات استان منصوب کرد..

یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی روز دوم اسفندماه سال جاری برگزار می‌شود.

استان هرمزگان دارای پنج کرسی نمایندگی مجلس شورای اسلامی است که سه نفر از حوزه مرکزی (بندرعباس، قشم، حاجی آباد، ابوموسی و بندرخمیر) یک نفر از حوزه شرق استان (میناب، رودان، جاسک، سیریک و بشاگرد) و یک نفر از حوزه غرب (بندرلنگه، بستک و پارسیان) به مجلس شورای اسلامی راه می‌یابند.

اخبار مرتبط

ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP
logo-samandehi