تاریخ انتشار:۱۳ خرداد ۱۳۹۸در ۳:۰۵ ب٫ظ کد خبر:19518

پیام تسلیت رئیس دانشگاه پیام نور هرمزگان به مناسبت سالگرد رحلت امام خمینی (ره) و قیام ١۵ خرداد

رییس دانشگاه طی پیامی فرا رسیدن سالگرد ارتحال ملکوتی رهبر کبیر انقلاب اسلامی ایران را به جامعه دانشگاهی تسلیت گفت. درپیام دکتر خیری آمده است: بسمه تعالی نیمه خردادماه، یادآور عروج ملکوتی بزرگ مردی از تبار نور است که بر بلندای تاریخ سرود فتح و ظفر سر داد ...

رییس دانشگاه طی پیامی فرا رسیدن سالگرد ارتحال ملکوتی رهبر کبیر انقلاب اسلامی ایران را به جامعه دانشگاهی تسلیت گفت.

درپیام دکتر خیری آمده است:

بسمه تعالی

نیمه خردادماه، یادآور عروج ملکوتی بزرگ مردی از تبار نور است که بر بلندای تاریخ سرود فتح و ظفر سر داد و امید را در دل ستم دیدگان خسته از ظلم و استعمار روشن کرد و آزادی و آزادگی را معنایی تازه بخشید، روزی که ملت بزرگ ایران و حتی مستضعفان و آزادگان دنیا در فراق محبوب خود صاحب عزا شدند.

۱۵خرداد ۱۳۴۲ نیز نقطه عطفی در تاریخ مبارزات ملتی علیه استبداد و استعمار است که با نام و اندیشه و راه امام خمینی(ره)  پیوندی از یاد نرفتنی دارد.

امروز به برکت حرکت عظیم و انقلابی مردم در سال های حماسه و خروش که قیام خونین پانزدهم خرداد نقطه آغازین آن بود، همه ما مردم کشور وارث خون شهدای بزرگواری هستیم که با اعتقاد خود، گام در راه مبارزه و جهاد نهادند و بر همه ی ماست به عنوان رهروان طریق متعالی حضرت امام(ره) در جهت ترویج فرهنگ انقلاب و امام تلاش کنیم.

اینجانب سالگرد عروج ملکوتی بنیانگذار جمهوری اسلامی و همچنین سالروز فاجعه قیام خونین ۱۵ خرداد ۱۳۴۲ را به همه مردم شریف ایران اسلامی علی الخصوص جامعه دانشگاهی دانشگاه پیام نور هرمزگان تسلیت و تعزیت عرض می نمایم.

امید است دانشگاهیان در سایه خودباوری و پشتکار در جهت اعتلای بیشتر و معرفی و ترویج اندیشه های متعالی آن شخصیت بی همتا و شهدای گرانقدر انقلاب اسلامی به نسل حاضر و آینده اهتمام ورزند.

اخبار مرتبط

ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP
logo-samandehi