تاریخ انتشار:۱۸ خرداد ۱۳۹۸در ۰:۰۰ ق٫ظ کد خبر:19577

سانحه خودرو سوخت بر در ایرانشهر قربانی گرفت

واژگونی خودرو حامل سوخت قاچاق قربانی گرفت / دو نفر در شعله‌های آتش جان باختند رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر گفت :واژگونی و حریق سواری سمند حامل سوخت قاچاق محور بم_ایرانشهر ۲ کشته برجای گذاشت. وازگونی خودرو حامل سوخت قاچاق قربانی ...

واژگونی خودرو حامل سوخت قاچاق قربانی گرفت / دو نفر در شعله‌های آتش جان باختند
رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر گفت :واژگونی و حریق سواری سمند حامل سوخت قاچاق محور بم_ایرانشهر ۲ کشته برجای گذاشت.
وازگونی خودرو حامل سوخت قاچاق قربانی گرفت / دو نفر در شعله‌های آتش جان باختندمحمودرضا ناصح ناصح رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر در گفت و گو با خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از زاهدان، گفت: با اعلام به مرکز فوریت‌های پزشکی مبنی بر تصادف فوتی در محور ایرانشهر به بم بلافاصله تیم امدادی به محل اعزام شد.

وی ادامه داد: بر اثر واژگونی یکدستگاه خودروی سواری سمند حامل سوخت در محور بم به ایرانشهر حدفاصل پاسگاه_کاسکین متاسفانه ۲ سرنشین خودرو بعلت حریق ناشی از آتش سوزی سوخت قاچاق جان باختند.

قاچاق سوخت در سیستان و بلوچستان به علت قیمت بالای سوخت در کشور‌های همسایه به یک معضل تبدیل شده است و خودرو‌های حامل سوخت قاچاق در این استان موجب بروز تصادف‌های پی در پی می‌شوند.

خودرو‌های حامل قاچاق انسان و مواد سوختی همچنان در جاده‌های سیستان وبلوچستان هم چنان فعالیت دارند، افزون بر اینکه جاده‌های این استان را ناامن کرده، نگرانی زیادی برای مسافران و مردم بوجود آورده اند، زیرا بیشتر حوادث رانندگی این قبیل خودروها، به علت حمل مواد سوختی منجر به آتش سوزی و سوختن راننده و یا سرنشین خودرو سوخت کش می‌شود که تاکنون نظیر این حوادث در جاده‌های این استان خسارات و تلفات زیادی داشته است.

بازدیدها: ۷۰

اخبار مرتبط

ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP
logo-samandehi