تاریخ انتشار:20 خرداد 1398در 12:42 ب.ظ کد خبر:19621

نماینده ولی فقیه استان کرمان مهمان مردم شریف فاریاب و رودبار جنوب است

ادامه سفرهای شهرستانی امام جمعه کرمان/ رودبار جنوب و فاریاب میزبان نماینده ولی فقیه در استان نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان در ادامه سفرهای شهرستانی خود، راهی رودبار جنوب و فاریاب شد. به گزارش خبرگزاری شبستان از کرمان بر اساس اعلام معاونت ارتباطات ...

ادامه سفرهای شهرستانی امام جمعه کرمان/ رودبار جنوب و فاریاب میزبان نماینده ولی فقیه در استان

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان در ادامه سفرهای شهرستانی خود، راهی رودبار جنوب و فاریاب شد.

به گزارش خبرگزاری شبستان از کرمان بر اساس اعلام معاونت ارتباطات و اطلاع رسانی دفتر نمایندگی ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان، حجت الاسلام حسن علیدادی سلیمانی، امروز(۲۰ خرداد) و در ادامه سفرهای شهرستانی خود، راهی رودبار جنوب شد.

نماینده ولی فقیه در بدو ورود به این شهرستان مورد استقبال مردم و مسئولین قرار گرفت و پس از حضور بر مزار شهدای این شهرستان با تعدادی از خانواده های معظم ایشان از جمله با مادر و همسر شهید پیکان دیدار و گفتگو کرد.

سخنرانی در جمع پرشور مردم خونگرم رودبار جنوب در مسجد جامع این شهرستان و حضور در جلسه شورای اداری شهرستان از دیگر برنامه های نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه کرمان گزارش می شود

حجت الاسلام علیدادی سلیمانی، پس از اتمام جلسه شورای اداری شهرستان رودبار جنوب، عازم شهرستان فاریاب و دیدار با مردم و مسئولین این شهرستان می شود.

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان طی مدت کمتر از دو سال از مدت انتصاب؛ سفرهایی به شرق استان، قلعه گنج و منوجان و کهنوج نیز داشته است.

بازدیدها: ۱۰۸

اخبار مرتبط

ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP
logo-samandehi