تاریخ انتشار:۲۴ خرداد ۱۳۹۸در ۱۰:۲۹ ب٫ظ کد خبر:19689

سرپرست معاونت توسعه مدیریت درنشست شورای راهبردی استان: دوره های آموزشی راهبردی و مساله محور برای ارتقاء سطح توانمندسازی مدیران و کارکنان دستگاه ها در دستور کار است

سرپرست معاونت توسعه مدیریت درنشست شورای راهبردی استان: دوره های آموزشی راهبردی و مساله محور برای ارتقاء سطح توانمندسازی مدیران و کارکنان دستگاه ها در دستور کار است به گزارش مکران :نازنین شیبانی: برگزاری دوره های آموزشی باهدف ارتقاء شایستگی مدیران و ایجاد بستر مناسب ...

سرپرست معاونت توسعه مدیریت درنشست شورای راهبردی استان: دوره های آموزشی راهبردی و مساله محور برای ارتقاء سطح توانمندسازی مدیران و کارکنان دستگاه ها در دستور کار است

به گزارش مکران :نازنین شیبانی: برگزاری دوره های آموزشی باهدف ارتقاء شایستگی مدیران و ایجاد بستر مناسب برای تحقق اصل دانش‌گرای، شایسته‌سالاری ، حرفه‌ای‌گرایی مبتنی بر اخلاق اسلامی در نصب و ارتقاء مدیران وفراهم نمودن سازوکارهای مناسب برای شناسای و توسعه ظرفیت‌ها، قابلیت‌ها و شایستگی ‌های کارمندان مستعد احراز پست‌های مدیریت حرفه‌ای است .

وی افزایش انگیزه کارشناسان و کارمندان توانمند از طریق ایجاد فضای رقابتی و عادلانه در انتخاب و انتصاب به پست‌ های مدیریتی رابسیار حائز اهمیت دانست و گفت : آموزش ها باید مناسب با ظرفیت و توانمندی افرادباشد وی درهمین راستا استفاده از اساتید برجسته کشوری استانی برای آموزش راضروری دانست.

وی درادامه تصریح کرد: آموزش هایی که در هر سازمان در نظر گرفته خواهد شد براساس نیازسنجی و تخصص های لازم برای بهره وری کارکنان و تولید مدیر برای پست ها باید انجام گیرد.

سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع یادآور شد: طی کردن سطح آموزش هایی برای استفاده از نیروها در بدنه هرسازمان در حوزه مدیریتی به منظور ایجاد انگیزه کارکنان و تعهد آنها و خروج از روزمرگی و ارتقای ضریب کار و خدمت است.
وی الزام همه دستگاه های اجرایی برای شرکت مدیران و کارشناسان در ۱۰ دوره آموزشی تخصصی و مساله محور و برگزاری دوره های آموزشی بطور تخصصی ویژه مدیران زن زیر ۴۵ سال تاکید کرد.

وی درپایان این نشست اظهار داشت: رعایت عدالت آموزشی درشهرستان ها یکی از موضوعات بسیارمهم است که مسوولان ذیربط به این نکته توجه کنند.

اخبار مرتبط

ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP
logo-samandehi