تاریخ انتشار:۳۰ خرداد ۱۳۹۸در ۶:۲۲ ب٫ظ کد خبر:19733

تودیع ومعارفه فرماندار ایرانشهر برگزار شد

ایرانشهر-فرماندار ویژه شهرستان ایرانشهر، با حضور جمعی از مقامات استانی در سالن همایش های دانشگاه ولایت تودیع و معارفه شد. به گزارش خبرنگار مکران: معاون سیاسی و اجتماعی استاندار سیستان و بلوچستان در جلسه معارفه فرماندار جدید ایرانشهر گفت : توجه به جوانان و بانوان ...

ایرانشهر-فرماندار ویژه شهرستان ایرانشهر، با حضور جمعی از مقامات استانی در سالن همایش های دانشگاه ولایت تودیع و معارفه شد.

به گزارش خبرنگار مکران: معاون سیاسی و اجتماعی استاندار سیستان و بلوچستان در جلسه معارفه فرماندار جدید ایرانشهر گفت : توجه به جوانان و بانوان و استفاده از این دو قشر در بخش‌های مختلف در جامعه تحول ایجاد می‌کند.

زینی وند از ایرانشهر به عنوان مرکز فرهنگی منطقه بلوچستان یاد کرد و افزود : فرمانداران باید زمینه ساز اتحاد ، اجماع ، آرامش و انتقاد پذیری باشند.

در این جلسه حجت‌الاسلام ابطحی و مولوی کریمزائی امامان جمعه تشیع و تسنن ایرانشهر با قدردانی از خدمات ۵ ساله نبی بخش داودی گفتند : مسئولان در نظام جمهوری اسلامی باید از لحاظ اخلاقی ، گفتاری و رفتاری در تراز نظام باشند.

گفتنی است بنا به پیشنهاد استاندار سیستان و بلوچستان طی حکمی از سوی وزیر کشور در این مراسم ابوذر کوثری به‌عنوان معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان ایرانشهر معرفی و از زحمات نبی بخش داوودی فرماندار سابق این شهرستان قدردانی گردید.

ابوذر کوثری ، دانش‌آموخته علوم سیاسی، پیش از این به‌عنوان معاونت پژوهشی مرکز مطالعات راهبردی وزارت کشور ؛دبیر کمیسیون اقوام شورای عالی امنیت ملی ؛مدیر کل سیاسی و انتخابات و سرپرست معاونت سیاسی اجتماعی استانداری سیستان و بلوچستان و از برگزیدگان بنیاد نخبگان از سوابق ایشان می با شد.

همچنین طی احکامی از سوی وزیرکشور ابراهیم افرازه بعنوان نخستین فرماندار شهرستان بمپور ؛محمود امیریان فرماندار شهرستان میرجاوه؛صاحب گل صالحی فرماندار شهرستان خاش ؛مجیب حسنی فرماندار شهرستان سیب و سوران ؛رحمدل بامری فرماندار شهرستان چابهار؛ضیاءالحق هاشمزهی فرماندار شهرستان نیکشهر ؛حمیدالدین یوسفی فرماندار شهرستان کنارک؛رحیم بخش پاک اندیش فرماندار شهرستان قصرقند منصوب شدند.

بازدیدها: ۷۷

اخبار مرتبط

ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP
logo-samandehi