تاریخ انتشار:۰۴ تیر ۱۳۹۸در ۱۰:۴۲ ب٫ظ کد خبر:19861

فعالیت جایگاههای سوخت‌ در خاش ۲۴ ساعته شد

فعالیت جایگاههای سوخت‌ در خاش ۲۴ ساعته شد به گزارش مکران :با پیگیری های مستمر و اتخاذ تدابیری ارزشمند از سوی فرماندار و اعضای شورای تامین و کمیته سوخت، فعالیت جایگاههای سوخت‌ در خاش ۲۴ ساعته شد. صاحب گل صالحی فرماندار شهرستان خاش گفت: تمام تلاش ...

فعالیت جایگاههای سوخت‌ در خاش ۲۴ ساعته شد

به گزارش مکران :با پیگیری های مستمر و اتخاذ تدابیری ارزشمند از سوی فرماندار و اعضای شورای تامین و کمیته سوخت، فعالیت جایگاههای سوخت‌ در خاش ۲۴ ساعته شد.
صاحب گل صالحی فرماندار شهرستان خاش گفت: تمام تلاش ما بر این است که رضایت شهروندان را جلب کنیم که با تشدید کارهای نظارتی و فعالیت ۲۴ ساعته جایگاههای سوختی در این شهرستان به خلوت شدن جایگاهها می اندیشیم.
وی اظهار داشت: مردم شهرستان دارای عزت و کرامت هستند، لذا به خودمان اجازه نمی دهیم وقت گرانبهای مردم در کارهای کم ارزش و در صف های سوخت و گاز و نان و غیره صرف شود.
فرماندار شهرستان خاش تاکید کرد: در بازدیدها و کنترل های میدانی که با هدف مقابله با متخلفان و پیشگیری از تشکیل صف های طولانی خودروها در جایگاههای سوختی انجام می شود، تدابیری را اتخاذ می نمائیم که زمینه تخلف در جایگاهها ریشه کن گردد.
وی اظهار کرد: خدمت رسانی به مردم و اتخاذ تدابیری برای مقابله با قاچاق کنندگان سوخت و تضییع کنندگان حقوق مردم از اولویت های ما به شمار می رود.
صالحی ادامه داد: در مبحث توزیع گاز هم همین رویه وجود دارد و دستگاههای اجرائی‌ و نظارتی را مکلف کرده ایم گاز عادلانه توزیغ و به درب منازل مردم برسانند.
فرماندار خاش با تاکید بر اینکه در مبحث تامین سوخت خودروها و گاز مشکلی نداریم تاکید کرد: مردم در صورت مشاهده هرگونه تخلف در حوزه های مختلف موارد را گزارش کنند و قطعا از توان حوزه های قضایی و تعزیرات حکومتی و نیروهای نظامی و انتظامی و دستگاههای خدمت رسان برای حل مشکلات مردم بهره می بریم و اجازه نمی دهیم شماری اندک از سودجویان حق اکثریت قاطع مردم را پایمال کنند.

بازدیدها: ۸۰

اخبار مرتبط

ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP
logo-samandehi