تاریخ انتشار:۰۵ تیر ۱۳۹۸در ۸:۱۱ ق٫ظ کد خبر:19869

رئیس کل دادگستری استان هرمزگان خبرداد:تشکیل شعب ویژه رسیدگی به مشکلات فعالان اقتصادی و تولید کنندگان هرمزگان

رئیس کل دادگستری استان هرمزگان گفت: با توجه به اهمیت فعالیت های سرمایه گذاری و اقتصادی برای استان، تامین امنیت فعالان این بخش به صورت ویژه در دستور کار دستگاه قضایی استان قرار خواهد داشت. رئیس کل دادگستری استان هرمزگان در دیدار با معاون هماهنگی امور ...

رئیس کل دادگستری استان هرمزگان گفت: با توجه به اهمیت فعالیت های سرمایه گذاری و اقتصادی برای استان، تامین امنیت فعالان این بخش به صورت ویژه در دستور کار دستگاه قضایی استان قرار خواهد داشت.

رئیس کل دادگستری استان هرمزگان در دیدار با معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری و جمعی از مدیران کل دستگاه های اجرایی هرمزگان با تقدیر از اقدامات صورت پذیرفته در حوزه اقتصادی استان، عنوان کرد: با توجه به اینکه امسال از سوی مقام معظم رهبری (مدظله العالی) به عنوان سال رونق تولید نامگذاری شده است دستگاه قضایی از فعالیت های تولیدی در راستای تحقق شعار سال به صورت ویژه حمایت خواهد کرد.

وی با تأکید بر اینکه مدیران باید نسبت به اجرایی شدن مصوبات کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید اهتمام ویژه داشته باشند، خاطرنشان کرد: دستگاه قضایی استان آماده هر نوع همکاری با حوزه تولید به ویژه در جهت تسریع در روند کسب و کار و اشتغالزایی است.

رئیس شورای قضایی استان هرمزگان همچنین تصریح کرد: تلاش خواهد شد با همکاری و هم افزایی مدیران دستگاه های اجرایی و قضایی در جهت رفع موانع و مشکلات تولید اقدام شود.

وی افزود: رشد سرمایه گذاری در هرمزگان برای افزایش تولید و بهبود اشتغال از اهمیت بسزایی برخوردار است و دستگاه قضایی آماده تامین امنیت فعالان حوزه سرمایه گذاری و اقتصاد استان با رفع موانع پیش روی آنها است.

رئیس کل دادگستری استان هرمزگان اظهار کرد: شعب ویژه جهت رسیدگی به موقع به مشکلات فعالان اقتصادی و تولید کنندگان استان راه اندازی می شود و با ایجاد این شعب ، فعالیت های سرمایه گذاری و اقتصادی در هرمزگان سرعت می گیرد.

صالحی خاطرنشان کرد: با توجه به اهمیت مسائل اقتصادی در شرایط کنونی کشور، دستگاه قضایی آماده هرگونه همکاری با حوزه اقتصادی استان هرمزگان است و در این زمینه محدودیتی وجود ندارد.

اخبار مرتبط

ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP
logo-samandehi