تاریخ انتشار:۱۵ تیر ۱۳۹۸در ۱۱:۲۴ ب٫ظ کد خبر:20103

بازدید فرماندار قشم از پروژه های عمرانی در دست اقدام روستای لافت

فرماندار شهرستان قشم از تعدادی پروژه های عمرانی در دست اقدام روستای لافت از توابع بخش مرکزی شهرستان، بازدید و از روند پیشرفت آنان مطلع گردید. به گزارش خبرنگار مکران از شهرستان قشم، علیرضا نصری گفت: ۵ کیلومتر مسیر اسکله تا ورودی لافت توسط شورا و ...

فرماندار شهرستان قشم از تعدادی پروژه های عمرانی در دست اقدام روستای لافت از توابع بخش مرکزی شهرستان، بازدید و از روند پیشرفت آنان مطلع گردید.

به گزارش خبرنگار مکران از شهرستان قشم، علیرضا نصری گفت: ۵ کیلومتر مسیر اسکله تا ورودی لافت توسط شورا و دهیاری طی سه ماه گذشته، خاکریزی شده که اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای تا کنون ۱/۵ کیلومتر آن را آسفالت کرده و تا هفته دولت این مسیر تکمیل و آماده بهره برداری خواهد بود.

او همچنین به بازدید از پروژه زیرسازی، کانال و زه کشی و آسفالت ۷ کیلومتر کوچه و معابر روستای لافت توسط دهیاری، شورای اسلامی و بنیاد مسکن اشاره و خاطرنشان کرد: این پروژه که از یکماه پیش آعاز گردیده تقریبا ۴۰ درصد پیشرفت داشته است.
فرماندار شهرستان قشم ادامه داد: مدرسه ۶ کلاسه بانو زینب تماما خیر ساز که عملیات احرابی آن بهمن سال گذشته آغاز شد ، ۸۰ درصد پیشرفت داشته و برای مهر آماده بهره برداری خواهد بود. او همچنین افزود: بازدیدی از مدرسه دخترانه ۶ کلاسه ام کلثوم داشتیم که در رده مدارس تخریبی قرار گرفته و پیگیری هایی جهت جدب اعتبارات ملی بازسازی آن با مشارکت دهیاری و شورای اسلامی روستا لافت انجام گرفت.
بازدید از زمین چمن ورزشی در دست احداث روستا یکی دیگر از بازدید های نصری و هیئت همراه در روز جمعه ۱۴ تیر گزارش شده است.

 

اخبار مرتبط

ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP
logo-samandehi