تاریخ انتشار:۲۱ تیر ۱۳۹۸در ۱۱:۰۱ ب٫ظ کد خبر:20167

آخرین خطبه آیت الله نعیم آبادی امام جمعه بندرعباس

هیچ مطلبی برای کوبیدن و انتقام از کسی بیان نکردم/تحریم ها را برکت بدانیم نه نکبت 🔻آیت‌الله نعیم‌آبادی ظهر امروز برای آخرین بار در قامت نمایندگی ولی‌فقیه در استان هرمزگان در جمع نمازگزاران بندرعباس: به گزارش مکران:▪مقام معظم رهبری تحریم دشمنان را یک برکت و خیر ...

هیچ مطلبی برای کوبیدن و انتقام از کسی بیان نکردم/تحریم ها را برکت بدانیم نه نکبت

🔻آیت‌الله نعیم‌آبادی ظهر امروز برای آخرین بار در قامت نمایندگی ولی‌فقیه در استان هرمزگان در جمع نمازگزاران بندرعباس:

به گزارش مکران:▪مقام معظم رهبری تحریم دشمنان را یک برکت و خیر می‌دانند نه شر زیرا به برکت تحریم دشمنان اتکا به توانایی داخلی را به همه آموخت و این موضوع منشأ برکات بزرگی شد.
▫از تحریم بدمان می‌آید اما در دوران جنگ نشان دادیم چگونه مقابل دشمنان ایستادگی کردیم و امروز هم مردانه مقابل تحریم‌ها ایستاده‌ایم.
▪هرچه داریم و خواهیم داشت به برکت تحریم است و شک نکنید با همت تمامی آحاد جامعه به خوداتکایی کامل می‌رسیم.
▫وقتی ۸۵ میلیون نفر دست به کار بشوند، تمامی گره‌ها گشوده می‌شود و آن زمان است که تحریم‌ها سبب رشدمان می‌شود.
▪وقتی تمامی راه‌های فرج بسته شد، همان زمان چهره تابناک فرج خود را نشان می‌دهد و هیچ سختی به وجود نمی‌آید مگر اینکه خداوند بعد از آن فرجی را انجام دهد.
▫تحریم‌ها را نباید نکبت دانست بلکه برکت است و ثمره آن را در سال‌های آتی خواهیم داد.
▪استقامت، خوداتکایی و وحدت رموزی است که تحریم را به برکت تبدیل می‌کنند.
▫استکبار در الجزایر و ترکیه با قدرت به جنگ حجاب رفت و در ایران هم سال‌هاست به جنگ آن رفته است و باید بررسی کرد حجاب چیست که این‌چنین استکبار سال‌هاست به جنگ آن رفته است.
▪مدیر سابق راه و شهرسازی قول مساعد برای برطرف شدن مشکلات دق فینو را داد اما همچنان مشکل پابرجاست و امیدوارم با دستور استاندار مشکلات جاده‌ای حل شود.
▫۹ سال در دامغان و ۲۹ سال در بندرعباس امام‌جمعه بودم و هیچ دلیلی جز تصمیم مقام معظم رهبری برای این تغییر نیست.
▪امام‌جمعه اهواز، همدان، زاهدان و جاهای دیگر هم تغییر می‌کند و این موضوع دلیل خاصی ندارد و تغییرات امری عادی است و با نظر مقام معظم رهبری صورت می گیرد.
▫از مقام معظم رهبری به دلیل اینکه ۲۹ سال فرصت دادند تا در این سنگر باشم، متشکرم.
▪نسبت به هیچ‌کس کدورت ندارم و هیچ مطلبی برای انتقام و کوبیدن کسی بیان نکردم و آنچه گفتم بر اساس تشخیصم بوده است.
▫بازهم به عنوان سخنران به هرمزگان می‌آیم، استان هرمزگان را رها نمی‌کنم و تکمیل مسجد جامع بندرعباس را پیگیری می‌کنم و خود را هرمزگانی می‌دانم.
▪محل کارم تغییر پیدا کرد اما عاطفه و توانم برای خدمت به هرمزگان هیچ‌گاه کمتر نمی‌شود و آنچه در توانم باشد نسبت به استان هرمزگان مضیقه نخواهم کرد.
▫حفظ قانون باید در رأس امور باشد؛ اگر قانون رعایت شود ساحل خراب نمی‌شود و تمامی مشکلات به این دلیل است که قانون زیر پا گذاشته می‌شود.
▪مردم نباید بگذارند ثروتمندان در انتخابات میدان دار شده و نفوذ کنند و نگذارید با حضور ثروت، قدرت بر دست نا اهلان بیفتد، باید آن فرد پاسخگو باشد که این ثروت از کجا آمده است.
▫مدتی است دفتر بنده تلاش کرد که مشکل کسانی که به حقشان در مجتمع نور نرسیدند، برطرف شود؛ از استاندار و دستگاه قضایی می‌خواهم که حقوق مردم را تا پایان کار پیگیری کنند.

بازدیدها: ۷۲

اخبار مرتبط

ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP
logo-samandehi