تاریخ انتشار:26 تیر 1398در 1:16 ب.ظ کد خبر:20254

🔸آیت الله نعیم آبادی در دیدار با جمعی از فعالان سیاسی:نمی توانم هرمزگانی نباشم

🔸آیت الله نعیم آبادی در دیدار با جمعی از فعالان سیاسی: نمی توانم هرمزگانی نباشم 🔻جمعی از فعالان سیاسی اصلاح طلب استان هرمزگان در دیدار با آیت الله نعیم آبادی از تلاش های ۲۹ ساله وی در امامت جمعه بندرعباس و نمایندگی ولی فقیه ...

🔸آیت الله نعیم آبادی در دیدار با جمعی از فعالان سیاسی:
نمی توانم هرمزگانی نباشم
🔻جمعی از فعالان سیاسی اصلاح طلب استان هرمزگان در دیدار با آیت الله نعیم آبادی از تلاش های ۲۹ ساله وی در امامت جمعه بندرعباس و نمایندگی ولی فقیه در استان هرمزگان قدردانی کردند.
▪به گزارش ندای هرمزگان، در این دیدار فعالان سیاسی استان هرمزگان با اشاره به تلاش های آیت الله نعیم آبادی در مدت مسئولیتش، همراهی و همکاری وی در جهت توسعه و آبادانی استان هرمزگان و همچنین ایجا وحدت تقدیر کردند و هرکدام به بیان دیدگاه های خود در این زمینه پرداختند .
▫در ابتدای این دیدار حجت الاسلام و المسلمین محمد ذاکری از فعالان سیاسی اصلاح طلب با اشاره به جامعیت سخنان آیت الله نعیم آبادی افزود: بیانات حضرتعالی در سنگر نماز جمعه همواره وحدت آفرین بوده و کلام ایشان هیچ موقع باعث سرافکندگی مردم هرمزگان نبوده، بلکه همواره سرافرازی مردم استان را در پی داشته است که چنین امام جمعه جامعه نگری داشته اند .
▪در ادامه این دیدار احمد نفیسی نیز به استقلال در سنگر نماز جمعه اشاره کرد و گفت: آیت الله نعیم آبادی استقلال را در این سنگر حفظ کرد.
▫وی از دیگر خصوصیات وی وحدت برشمرد و خطاب به نعیم آبادی گفت: شما وحدت را به عنوان یک شاخص و یک راهنما در دستور کار قرار دادید و تلاش شما همواره جذب حداکثری در این استان بوده است که برای آینده نیز به یادگار خواهد ماند.
▪وی همچنین به دیگر خصوصیات آیت الله نعیم آبادی اشاره کرد و گفت: نکته دیگر دانش شماست و همیشه از این تریبون نکات نو و قابل ارائه برای جامعه هدف داشته اید که زبانزد همه بوده است.
▫به گفته وی، جاذبه یک فرد به خصوص امام جمعه بسیار مهم است از این رو جنابعالی به لحاظ شخصیت فردی این وجه را دارا بودید و اخلاق کریمانه شما همواره برای مردم الگو بوده است.
▪وی خاطرنشان کرد، آیت الله نعیم آبادی آغوش باز برای ارتباط داشته است و همواره در دسترس بوده و این موجب ارتباط همه جانبه با وی شده است.
▫وی در پایان گفت: مطمئن باشید مردم هرمزگان با نگاه به تمامی خصوصیات شما نیکی و خصلت خوب تان را هرگز فراموش نخواهند کرد.
▪منصور نبی زاده نیز در این دیدار، از آیت الله نعیم آبادی به عنوان یک شخصیت تاثیرگذار هرمزگانی در کشور یاد کرد.
▫وی با اشاره به سخنرانی های تاثیر گذار وی در مقاطع مختلف در حمایت از منافع هرمزگان گفت: ما فهمیدیم که میشود امام جمعه بود و در کنار آن مستقل هم بود. یاد گرفتیم که میتوان امام جمعه بود و به فکر دورترین شهر هرمزگان یعنی گاوبندی هم بود و برای منافع آن ها لحظه ای هم درنگ نکرد و قاطعانه پای آن هم ایستاد.
▪وی به ایجاد وحدت مثال زدنی آیت الله نعیم آبادی اشاره کرد و گفت ایشان در طول حضور در هرمزگان وحدت را در همه زمینه ها محقق ساخت و شاهد بودیم که این مهم چه در حوزه سیاسی و چه در حوزه مذهبی به بالاترین حد خود رساند و اکنون شاهد وحدت مثال زدنی در هرمزگان هستیم.
▫غلامحسین عطایی مدیر مسئول روزنامه ندای هرمزگان نیز از دیگر حاضران در این جلسه با اشاره به خدمت آیت الله نعیم آبادی در هرمزگان اشاره کرد و گفت: مردم هرمزگان ۳۰ سال را با شخصیتی گذراندند که پدرگونه رفتار کرد.
▪وی حرفهای آیت الله نعیم آبادی در تریبون های مختلف با اهمیت خواند و گفت: به لحاظ رسانه ای بیانات شما سوژه خوبی برای رسانه ها بود، چرا که همواره درد مردم را فریاد می زدید و مردم نیز برای تحقق خواسته هایشان، شخصیتی چون شما را تاثیر گذار میدانستند.
▫به گفته عطایی، ودیعه ای که شما در استان به جا گذاشتید غیر قابل انکار است و آرزو می کنیم همچنان مدافع هرمزگان باشید و از شما می خواهیم اگر نیازی به تذکر بود هرمزگان را تنها نگذارید.
▪در ادامه این دیدار آیت الله نعیم آبادی امام جمعه بندرعباس با بیان اینکه سه دهه در خدمت مردم خوب هرمزگان بوده ام، خودم را هرمزگانی میدانم و اینگونه می گویم که هرمزگانی بودم و نمیتوانم نباشم چرا که شخصی که سی سال جایی بماند بدون شک آنجاییست.
▫امام جمعه سابق بندرعباس در ادامه گفت: یقین بدانید در خدمت شما خواهم بود و آنچه در توانم باشد در خدمت به فرهنگ و مردم خوب هرمزگان به کار خواهم گرفت و مطمئن باشید در این مسیر هیچ تلاشی را ذخیره نمی کنم که خرج نکنم.
▪وی ادامه داد، تبادل عاطفه سی ساله را نمی توان از بین برد و بر این باورم هر کس در هر نقطه ای،نگاهش باید همین باشد و مملکت توان دارد با همین نگاه مشکلات را حل کند و توصیه من هم این است همه همین خط را دنبال کنند.
▫وی در پایان گفت: خدمت به مردم را افضل می دانم و باز می گویم که خدمت ۲۹ ساله در هرمزگان را فراموش نخواهم کرد.

بازدیدها: ۱۲۷

ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP
logo-samandehi