تاریخ انتشار:۲۸ تیر ۱۳۹۸در ۱۱:۵۰ ب٫ظ کد خبر:20282

برگزاری باشکوه نمازجمعه بندرعباس توسط امام جمعه جدید وحضور پررنگ مردم

به گزارش مکران امروز با دیدن حضور پر رنگ نمازگزاران در شبستان، راهروها و قسمتی از طبقه فوقانی مسجد جامع و کثرت جمعیت ، یاد سالیان نه چندان دور که مردم در مصلی با چند ستون فلزی و سقفی شیب دار زیر باد پنکه ...

به گزارش مکران امروز با دیدن حضور پر رنگ نمازگزاران در شبستان، راهروها و قسمتی از طبقه فوقانی مسجد جامع و کثرت جمعیت ، یاد سالیان نه چندان دور که مردم در مصلی با چند ستون فلزی و سقفی شیب دار زیر باد پنکه سقفی و روی موکتی که روی سطح سیمانی پهن بود، در اواسط تابستان و گرمای طاقت فرسا تمام صفوف را پر میکردند در ذهن ها تداعی شد.

🔺نماینده ولی فقیه استان هرمزگان قبل از این جایگاه خوش درخشیده است و مردم استان ایشان را خوب میشناسند و از ایشان ب نیکی یاد میکنند.

🔺امروز شوری در جمعیت نمازگزار بود ک بی شباهت با نماز اولی ها نیست گاهی جواب شعارها بگونه ای بنظر میرسید که صدایشان مشکوک به صداقت مسئولان است و مثل اینکه نمیخواهند باور کنند امام نمازجمعه جزئی از مسئولین است. تبلور اشتیاق این حضور تا زمانی باقی خواهد ماند که مردم امام جمعه خود را دلسوز مردم و نماینده مطیع رهبری بدانند و به آن خدشه ای وارد نشود.

🔺چهل سالگی انقلاب یعنی دوران پختگی، دوری از خطاها و اشتباهات در این ایام هرگونه بی توجهی به خواسته های بحق و عدم رسیدگی به آن مطالبات یعنی خالی شدن صفوف نماز از آحاد ملت و بر جا ماندن چاپلوسان و برخی مسئولین ترسو در صف های کوتاه نماز جمعه.

🔺مردم با این استقبال بدنبال قاطعیت در رفع مشکلات جامعه اند. این ملت در هشت سال دفاع مقدس با نثار خون فرزندان رشید خود و ایستادگی در مقابل دشمنان و بدخواهان ثابت کرده اند در کنار مردی از مردم خواهند ایستاد و تا جایی که به اعتقادشان لطمعه وارد نشود ایستادگی خواهند نمود.

🔺امید مشتاقان نماز جمعه به اشتیاق نماینده محترم ولی فقیه و نوع عملکرد ایشان در آینده است.

💠از خداوند منان توفیق روز افزون، موفقیت در عمل صالح و عزت جناب آقای حجت الاسلام عبادی زاده را خواهانم.

ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP
logo-samandehi