تاریخ انتشار:۰۵ مرداد ۱۳۹۸در ۴:۰۴ ب٫ظ کد خبر:20369

افتتاح سایت ارتقای تلفن های نسل سوم و چهارم در روستای خرگوشی سیریک

افتتاح سایت ارتقای تلفن های نسل سوم و چهارم در روستای خرگوشی سیریک فرماندار شهرستان سیریک گفت: سایت ارتقای تلفن های همراه نسل دوم به سوم و چهارم با اعتبار دو میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان در روستای خرگوشی افتتاح شد. به ...

افتتاح سایت ارتقای تلفن های نسل سوم و چهارم در روستای خرگوشی سیریک

فرماندار شهرستان سیریک گفت: سایت ارتقای تلفن های همراه نسل دوم به سوم و چهارم با اعتبار دو میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان در روستای خرگوشی افتتاح شد.

به گزارش مکران: احمد جمالدینی فرماندار شهرستان سیریک در این آئین افزود: با بهره برداری از این سایت پوشش نسل سوم و چهارم تلفن های همراه در ۸ روستای دهستان بیابان شهرستان سیریک تامین شد و مشکل برقراری ارتباط و پوشش اینترنت برای کاربران و مردم خوب این روستاها برطرف شد.

وی تصریح کرد: با توسعه زیر ساخت ها و ارتقای بستر ارتباطی مناسب و تامین پهباند امکان اتصال شبکه ملی اطلاعات حدود ۳ هزار نفر از مردم روستاهای دهستان بیابان بخش مرکزی شهرستان سیریک فراهم شد.

جمالدینی اظهار کرد: با اجرای این پروژهها شکاف دیجیتالی بین نقاط کور روستاها برطرف می شود و ایجاد دسترسی به شبکه پرسرعت اینترنت برای کاربران فراهم می شود.

قویدل مدیرکل ارتباطات و فناوری استان هرمزگان نیز گفت: در یک ماه آینده بیش از ۱۸ طرح شبکه اینترنت پرسرعت نسل ۴ در هیجده منطقه مختلف استان هرمزگان نیز افتتاح خواهد شد.

لازم به یادآوری است این طرح با حضور با حضور حجت الاسلام و المسلمین سید مصطفی ذوالقدر نماینده مردم شرق هرمزگان در مجلس شورای اسلامی ، قویدل مدیرکل ارتباطات و فناوری استان، جعفری مدیر کل پست هرمزگان، رئیسی رئیس شورای شهرستان ، دکتر حاجی زاده رئیس شورای استان هرمزگان ، کمالی شهردار بندر سیریک ، سعید زرهی مسئول دفتر نماینده شرق استان در سیریک ، جمعی از مسئولان استانی ، شوراهای اسلامی روستاها و دهیاران دهستان بیابان و مردم روستای خرگوشی به بهره برداری رسید.

بازدیدها: ۱۴۷

ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP
logo-samandehi