تاریخ انتشار:۰۶ مرداد ۱۳۹۸در ۴:۵۵ ب٫ظ کد خبر:20378

وزیرارشاد: تقویت زیرساخت های فرهنگی و هنری با هدف جهش های بزرگ و گسترش برنامه ها در این حوزه پیگیری می‌شود

تقویت زیرساخت های فرهنگی و هنری با هدف جهش های بزرگ و گسترش برنامه ها در این حوزه پیگیری می‌شود وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: ایجاد زیرساخت های فرهنگی و هنری مقدمه‌ای برای جهش های بزرگ و گسترش برنامه ها در این حوزه ...

تقویت زیرساخت های فرهنگی و هنری با هدف جهش های بزرگ و گسترش برنامه ها در این حوزه پیگیری می‌شود

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: ایجاد زیرساخت های فرهنگی و هنری مقدمه‌ای برای جهش های بزرگ و گسترش برنامه ها در این حوزه است و با جدیت این امر را از جمله در استان هرمزگان پیگیری می کنیم.

دکتر سید عباس صالحی در آئین افتتاح مجتمع فرهنگی هنری رودکان در شهرستان رودان، عنوان کرد: گوشه گوشه منطقه شرق استان هرمزگان سرشار از ظرفیت های متعدد فرهنگی و هنری است.

وی ادامه داد: با احداث این مجتمع بزرگ فرهنگی هنری شاهد شکوفایی هرچه بیشتر برنامه ها و خلاقیت های هنرمندانه در منطقه شرق هرمزگان به ویژه شهرستان رودان خواهیم بود.

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی تقویت زیرساخت های فرهنگی و هنری و ارتقای سرانه فضاها در این حوزه را یکی از برنامه‌های مهم وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برشمرد و بیان داشت: ایجاد زیرساخت های فرهنگی و هنری مقدمه‌ای برای جهش های بزرگ و گسترش برنامه ها در این حوزه است و با جدیت این امر را از جمله در استان هرمزگان پیگیری می کنیم.

صالحی خاطرنشان کرد: ایران و ایرانی با فرهنگ و هنر و ادبیات این سرزمین شناخته می شوند و فرهنگ و هنر و ادبیات نماد کشورمان محسوب است.

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی خاطرنشان کرد: گسترش برگزاری جشنواره ها و رویدادهای فرهنگی هنری در سراسر کشور از دیگر برنامه های در حال پیگیری و اجرا توسط وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است.

بازدیدها: ۱۰۸

ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP
logo-samandehi