تاریخ انتشار:30 شهریور 1398در 10:55 ب.ظ کد خبر:20767

پیام تبریک فرماندار شهرستان سیریک به مناسبت هفته دفاع مقدس و بازگشایی مدارس

پیام تبریک فرماندار شهرستان سیریک به مناسبت هفته دفاع مقدس و بازگشایی مدارس به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان سیریک ،متن پیام تبریک احمد جمالدینی فرماندار شهرستان سیریک به شرح ذیل است؛ فرا رسیدن بهار تعلیم و تربیت، تجلی حرکتی پرشتاب برای فتح ...

پیام تبریک فرماندار شهرستان سیریک به مناسبت هفته دفاع مقدس و بازگشایی مدارس

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان سیریک ،متن پیام تبریک احمد جمالدینی فرماندار شهرستان سیریک به شرح ذیل است؛

فرا رسیدن بهار تعلیم و تربیت، تجلی حرکتی پرشتاب برای فتح قله های معرفت و کرامت انسانی است تا پیرایه های جهل، نادانی و بی سوادی را از پیکره جامعه بشری بزدایند و انسان ها در مسیر حیات بخش آگاهی قرار گیرند.

اول مهر ماه و آغاز هفته دفاع مقدس تبلور ایثار، اراده، وحدت و سربلندی ملت مومن ایران در حفظ اقتدار و آرمان های والای انقلابی و اسلامی است.

بیان رشادت ها و حماسه های روزهای دفاع مقدس، رسالت خطیری است که همگان باید با بهره گیری از این گنجینه ارزشمند برای انتقال مفاهیم ایثار و استقامت به نسل های جوان امروز و فردای ایران اسلامی تلاش نمایند.

دانش آموزان و آینده سازان جامعه باید تلاش کنند در ایام هفته دفاع مقدس و آغاز سال تحصیلی جدید بویژه در سال « رونق تولید» با ابتکار و خلاقیت های جدید دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را مأیوس کنند.

اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان و رزمندگان عزیز و پاسداشت هفته دفاع مقدس و همچنین تبریک آغاز سال تحصیلی جدید، از خداوند متعال سالی توأم با پیشرفت و موفقیت چشمگیر در همه عرصه ها را مسئلت می نمایم.

احمد جمالدینی
فرماندار شهرستان سیریک

بازدیدها: ۴۵۵

اخبار مرتبط

ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP
logo-samandehi