تاریخ انتشار:۱۳ آبان ۱۳۹۸در ۱۱:۳۵ ب٫ظ کد خبر:20934

حضور حماسی مردم و بسیجیان فاریاب در راهپیمایی ۱۳ آبان

حضور حماسی مردم و بسیجیان فاریاب در راهپیمایی ۱۳ آبان 🔺مراسم گرامیداشت یوم الله ۱۳ آبان با حضور حد اکثری مسئولین، دانش آموزان و اقشار مختلف مردم و بسیجیان در شهرستان فاریاب برگزار شد و مردم امروز باز هم در راهپیمایی روز ملی مبارزه با استکبار ...

حضور حماسی مردم و بسیجیان فاریاب در راهپیمایی ۱۳ آبان

🔺مراسم گرامیداشت یوم الله ۱۳ آبان با حضور حد اکثری مسئولین، دانش آموزان و اقشار مختلف مردم و بسیجیان در شهرستان فاریاب برگزار شد و مردم امروز باز هم در راهپیمایی روز ملی مبارزه با استکبار جهانی حماسه خلق کردند و نشان دادند مثل همیشه در صحنه مبارزه با شیطان بزرگ حضور دارند.
🔺 صبح امروز همزمان با سراسر ایران اسلامی راهپیمایی دشمن شکن یوم الله ۱۳ آبان در شهرستان فاریاب برگزار گردید.
🔺در ابتدای این مراسم سرهنگ علی امیری فرمانده ناحیه سپاه فاریاب ضمن تبریک این روز به مردم و دانش آموزان بیان داشتند: ۱۳ آبانماه نمادی از سه حادثه تاریخی در سالهای ۴۸ و ۵۷ و ۵۸ است که وجه مشترک آن دشمن شناسی ملت،محوریت امام راحل بعنوان رهبر نهضت و هویت ضد آمریکایی انقلاب اسلامی است.
🔺وی افزودند: خداوند متعال در آیه ۱۲۰ سوره بقره می فرمایند: هرگز یهود و نصارا از شما راضی نخواهند شد مگر از آنها تبعیت کنید.و درواقع نظر امامین انقلاب بر حسب همین آیه شریفه در مبارزه با استکبار می باشد.
🔺سرهنگ امیری در پایان گفتند: امروز در هرجایی از نظام که تفکر انقلابی و مقاومت بوده است ما موفق شده است.
عکاس وخبرنگار ابراهیم تاجیک نماینده مکران در جنوب کرمان

بازدیدها: ۳۳۲

اخبار مرتبط

ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP
logo-samandehi