تاریخ انتشار:۱۴ آذر ۱۳۹۸در ۸:۲۲ ب٫ظ کد خبر:21031

در پنجمین روز از نام‌نویسی انتخابات مجلس شورای اسلامی در هرمزگان منصور آرامی نیز وارد میدان انتخابات شد.

در پنجمین روز از نام‌نویسی انتخابات مجلس شورای اسلامی در هرمزگان منصور آرامی نیز وارد میدان انتخابات شد. به منصور آرامی ضمن تشکر از اهالی رسانه بابت پوشش خبری انتخابات مجلس گفت: با نگاه به قوانین اساسی متوجه می‌شویم که این قوانین در اجرا و ...

در پنجمین روز از نام‌نویسی انتخابات مجلس شورای اسلامی در هرمزگان منصور آرامی نیز وارد میدان انتخابات شد.
به منصور آرامی ضمن تشکر از اهالی رسانه بابت پوشش خبری انتخابات مجلس گفت: با نگاه به قوانین اساسی متوجه می‌شویم که این قوانین در اجرا و نظارت با مشکل مواجهند. برای مثال اصل سوم قانون اساسی در رابطه با رفع تبعیض ناروا و توزیع عادلانه امکانات مادی و معنوی به خوبی اجرا نمی‌شود و مشخص نیست که چه کسی متولی اجرای این امر است.

وی ادامه داد: امروزه استان هرمزگان در حوزه اقتصاد، اشتغال، معیشت و توسعه  در وضعیت مناسبی قرار ندارد. باتوجه به اینکه دولت و مجلس متولی این موضوع هستند اگر فردی با ظرفیت قوانین، مجلس و دولت بتواند برای استان هرمزگان کاری کند لازم است وارد مجلس شود.
آرامی با بیان اینکه مجلس باید در راستای رفع تبعیض و بی عدالتی و توزیع عادلانه امکانات فعالیت کند خاطرنشان کرد: استان هرمزگان در بخش صنعت دریایی، گردشگری دریایی، آب و کشاورزی، صید و صیادی، تجارت و ترانزیت برای رفع این تبعیض‌ها تلاش می‌کند. 
وی ادامه داد: رفع این تبعیض‌ها و بی‌عدالتی‌ها وظیفه مجلس و دولت است که حتما باید پیگیری شود.

ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP
logo-samandehi