تاریخ انتشار:11 بهمن 1398در 10:16 ب.ظ کد خبر:21177

نحوه دریافت بن کتاب از نمایشگاه مطبوعات هرمزگان مشخص شد

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان گفت: هر فرد با به همراه داشتن کارت ملی در خود نمایشگاه به شعب تعبیه شده مراجعه می‌کند و قادر خواهد بود تا سقف ۱۵۰ هزار تومان، بن با ۲۰ درصد تخفیف دریافت کند. رضا کمالی زرکانی مدیرکل فرهنگ ...

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان گفت: هر فرد با به همراه داشتن کارت ملی در خود نمایشگاه به شعب تعبیه شده مراجعه می‌کند و قادر خواهد بود تا سقف ۱۵۰ هزار تومان، بن با ۲۰ درصد تخفیف دریافت کند.

رضا کمالی زرکانی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار موج، با بیان اینکه ششمین نمایشگاه مطبوعات منطقه ای خلیج فارس و هفدهمین نمایشگاه سراسری کتاب هرمزگان به صورت همزمان با حضور ناشران بنام کشور و نشریات استان‌های خوزستان، بوشهر، فارس، جنوب کرمان و هرمزگان به میزبانی بندرعباس، برگزار خواهد شد، اذعان داشت: ۲۴ نشریه، سه روزنامه سراسری و سه خبرگزاری از استان هرمزگان و شش نشریه از سایر استان در این نمایشگاه حضور خواهند یافت.

وی با اشاره به اینکه محوریت برپایی نمایشگاه، ایجاد وحدت رسانه ای، هم افزایی مطبوعاتی کشور و تبادل تجربه هاست، ادامه داد: این نمایشگاه دارای ۴۵۰ غرفه، ۵۳۴ ناشر و همچنین ۱۰ کتابفروشی و ناشر از استان هرمزگان است که هر کدام به نمایش ظرفیت های خود خواهند پرداخت.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان با اعلام اینکه ۱۵ غرفه ناشر الکترونیک نیز در نمایشگاه حضور می یابند، اظهار داشت: ۱۱۰ هزار و ۸۱۳ عنوان کتاب ارائه خواهد شد که شهروندان از ۳۰ درصد تخفیف ویژه برخوردار می شوند.

کمالی زرکانی در ادامه خاطر نشان کرد: هر فرد با به همراه داشتن کارت ملی در خود نمایشگاه به شعب تعبیه شده مراجعه می‌کند و قادر خواهد بود تا سقف ۱۵۰ هزار تومان بن با ۲۰ درصد تخفیف دریافت کند.

شایان ذکر است؛ هفدهمین نمایشگاه سراسری کتاب هرمزگان و ششمین نمایشگاه مطبوعات منطقه خلیج فارس به صورت همزمان اژ ۱۲ الی ۱۸ بهمن ماه در محل دائمی نمایشگاه های بندرعباس از ساعت ساعت ۹ صبح تا ۱۲ و ۱۶ تا ۲۱ واقع در سه راه جهانبار برگزار می شود.

بازدیدها: ۳۳۶

اخبار مرتبط

ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP
logo-samandehi