تاریخ انتشار:11 بهمن 1398در 10:20 ب.ظ کد خبر:21179

در یادواره دو شهید‌گمنام بخش توکهور عنوان شد؛خون حاج قاسم برای آمریکا ذلت آفرین شده است

در یادواره دو شهید‌گمنام بخش توکهور عنوان شد؛ خون حاج قاسم برای آمریکا ذلت آفرین شده است + تصاویر سردار ترابی، گفت: استکبار جهانی بداند خون شهید سلیمانی برای آن ها خطرناکتر از خود سیلمانی است و آمریکا ضربه آخر را زمانی خواهد خورد که با خفت ...

در یادواره دو شهید‌گمنام بخش توکهور عنوان شد؛
خون حاج قاسم برای آمریکا ذلت آفرین شده است + تصاویر
سردار ترابی، گفت: استکبار جهانی بداند خون شهید سلیمانی برای آن ها خطرناکتر از خود سیلمانی است و آمریکا ضربه آخر را زمانی خواهد خورد که با خفت از همه ی کشورهایی که در آن پایگاه دارند خارج شود.

خون حاج قاسم برای آمریکا ذلت آفرین شده است + تصاویر
به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ اولین یادواره دو شهید‌گمنام بخش توکهور شهرستان میناب برگزار شد.

سردار ترابی، فرمانده سابق سپاه امام سجاد (ع) استان هرمزگان، در جمع مردم و مسئولان بخش توکهور شهرستان میناب با بیان اینکهسردار سلیمانی فرمانده قابل و انقلابی بود، اظهار کرد: حاج قاسم شهیدی زنده بود که فارغ از هیچ تشریفاتی به خدمت رسانی به مردم می پرداخت.

وی افزود: در سیل خوزستان، این فرمانده بزرگ، بدون داشتن مأموریت در خصوص خدمات رسانی، در مناطق سیل زده حاضر، و به سیل زدگان امداد رسانی کرد.

فرمانده سابق سپاه امام سجاد (ع) استان هرمزگان، ادامه داد: حاج قاسم سلیمانی روابط عمومی، دفتر و دوربین نداشت؛ همرزم شهید او رئیس دفتر،راننده و محافظ وی بود و همه کارها را خودشان انجام می دادند.

ترابی تصریح کرد: امروز می بینیم که یک مسئول و مدیرکل برای افتتاح یک پروژه؛ با دوربین و خبرنگار حاضر می شود که پیش از هر کاری گزارش کارشان از قلم نیفتد.

وی با بیان اینکه شهادت حق حاج قاسم سلیمانی بود، اظهار کرد: حیف بود که سردار در دوران دفاع مقدس توسط صدام, و در مزارشریف افغانستان توسط طالبان یا داعش به شهادت برسد؛ قواره ی سردار سیلمانی خیلی بالاتر از این ها است و به فرموده حضرت آقا توسط شقی ترین عنصر روی زمین یعنی امریکای جنایت کار باید اینگونه به شهادت می رسید.

فرمانده سابق سپاه امام سجاد (ع) استان هرمزگان خاطر نشان کرد: استکبار جهانی بداند خون شهید سلیمانی برای آن ها خطرناکتر از خود سیلمانی است و آمریکا ضربه آخر را زمانی خواهد خورد که با خفت از همه ی کشورهایی که در آن پایگاه دارند خارج شود.

بازدیدها: ۳۴۴

اخبار مرتبط

ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP
logo-samandehi