تاریخ انتشار:25 بهمن 1398در 8:11 ب.ظ کد خبر:21216

ستاد تاجیک با استقبال گسترده مردم افتتاح شد

به گزارش مکران-ستاد انتخابات مهندس هدایت تاجیک با حضور عباس حمزه ای، رضا تاجیک، اسماعیلی و جمع کثیری از سیاسیون جنوب کرمان و مردم شهید پرور فاریاب افتتاح شد. رضا تاجیک هم رزم سردار سلیمانی و یادگار هشت سال دفاع مقدس در این مراسم ضمن خیر ...

به گزارش مکران-ستاد انتخابات مهندس هدایت تاجیک با حضور عباس حمزه ای، رضا تاجیک، اسماعیلی و جمع کثیری از سیاسیون جنوب کرمان و مردم شهید پرور فاریاب افتتاح شد.

رضا تاجیک هم رزم سردار سلیمانی و یادگار هشت سال دفاع مقدس در این مراسم ضمن خیر مقدم گویی و عرض تسلیت به مناسبت شهادت سپهبد سلیمانی گفت: انتخابات پیش رو در شهرستان فاریاب با سایر انتخابات ادوار گذشته متفاوت است.

وی افزود:بنا به آیات و روایات سرنوشت هیچ قومی تغییر نمی کند مگر به خواست خودشان.

تاجیک بیان داشت:برای تغییر نیاز به انتخاب است؛ تغییری که نیازمند تلاش و کوشش است. البته انتخاب باید خوب و درست انجام شود.

این فعال سیاسی اصلاح طلب افزود: تغییر و انتخاب خوب نیازمند صرف وقت است لذا شما مردم شهیدپرور فاریاب توان انجام آن را دارید.

عباس حمزه ای از دیگر سیاسیون جنوب کرمان نیز در این مراسم تصریح کرد: خطابه من به شما مردم فاریاب این است که خود را باور داشته باشید تا دیگران باورتان داشته باشند.

وی بیان داشت: با انتخاب مهندس تاجیک بعنوان نماینده خود؛ خودباوری را نهادینه نمایید.

اصغر اسماعیلی رئیس شورای اصلاح طلبان کهنوج نیز بیان کرد: اصلاحات گفتمانی پویا و در صدر است و کسانی که حامی این گفتمان هستند بی ادعا می باشند.

وی گفت: این افراد برای اصلاح امور قدم بر می دارند و براستی در این دوره از انتخابات هدایت تاجیک نماینذه واقعی این گفتمان در جنوب کرمان است.

عکس و خبر: محمدرضا قنبرپور

بازدیدها: ۴۴۳

اخبار مرتبط

ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP
logo-samandehi