تاریخ انتشار:۲۱ اسفند ۱۳۹۸در ۸:۴۱ ب٫ظ کد خبر:21277

بیمارستان صحرایی «سپاه» به‌زودی در بندرعباس آغاز بکار می‌کند

بیمارستان صحرایی «سپاه» به‌زودی در بندرعباس آغاز بکار می‌کند+عکس رئیس دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان گفت: بیمارستان صحرایی سپاه به‌زودی در محوطه بخش سوختگی بیمارستان شهید محمدی آغاز بکار می‌کند. به گزارش خبرگزاری فارس از بندرعباس، حسین فرشیدی در حاشیه بازدید از بیمارستان صحرایی بیماران کوئید ۱۹ (کرونا) با نام ...
بیمارستان صحرایی «سپاه» به‌زودی در بندرعباس آغاز بکار می‌کند+عکس

رئیس دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان گفت: بیمارستان صحرایی سپاه به‌زودی در محوطه بخش سوختگی بیمارستان شهید محمدی آغاز بکار می‌کند.

بیمارستان صحرایی «سپاه» به‌زودی در بندرعباس آغاز بکار می‌کند+عکس

به گزارش خبرگزاری فارس از بندرعباس، حسین فرشیدی در حاشیه بازدید از بیمارستان صحرایی بیماران کوئید ۱۹ (کرونا) با نام بیمارستان شهید فاطمی اظهار کرد: این بیمارستان صحرایی کوئید ۱۹ (کرونا) با همکاری دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان و نیروی دریایی سپاه  در محوطه جلوی ساختمان سوختگی شفا بندرعباس برپا شده و قرار است به زودی به بهره‌برداری برسد.

وی افزود: این بیمارستان با ظرفیت پذیرش ۳۶ بیمار  شامل بخش اورژانس و بخش پذیرش موقت بیماران با مشکلات تنفسی است که بیماران پس از تریاژ و ویزیت توسط طب اورژانس  در صورتی که نیاز به انجام بررسی و آزمایش‌های تکمیلی داشته باشند به صورت موقت در این بیمارستان بستری می‌شوند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان خاطرنشان کرد: هم‌اکنون بخش بستری اصلی بیماران کوئید ۱۹ در طبقه دوم ساختمان سوختگی است که این روزها جهت استفاده برای بیماران کرونا تغییر کاربری داده شده و دارای ۳۶ تخت بستری و یک بخش آی‌سی‌یو  با ۶ تخت است و درحال خدمت‌رسانی به بیماران با تشخیص کرونا در بندرعباس است.

بازدیدها: ۲۳۵

اخبار مرتبط

ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP
logo-samandehi