تاریخ انتشار:12 فروردین 1399در 5:10 ب.ظ کد خبر:21336

جیرفت به طرف مناطق سردسیر ،دلفارد وساردوییه وجبالبارز مسدود شد

فرماندار جیرفت گفت :خروجی شهرستان جیرفت به سمت جبالبارز، دلفارد و ساردوئیه مسدود شد ابوذر عطاپور وزیری گفت: از صبح امروز ۱۲ فروردین خروجی شهرستان جیرفت به سمت جبالبارز، دلفارد و ساردوئیه مسدود شد. به گزارش مکران، فرماندار جیرفت گفت: از صبح امروز ۱۲فروردین، مسیر خروجی محورهای ...

فرماندار جیرفت گفت :خروجی شهرستان جیرفت به سمت جبالبارز، دلفارد و ساردوئیه مسدود شد

ابوذر عطاپور وزیری گفت: از صبح امروز ۱۲ فروردین خروجی شهرستان جیرفت به سمت جبالبارز، دلفارد و ساردوئیه مسدود شد.

به گزارش مکران، فرماندار جیرفت گفت: از صبح امروز ۱۲فروردین، مسیر خروجی محورهای جیرفت – جبالبارز و جیرفت – دلفارد و ساردوئیه مسدود شد و خروج از شهرستان فقط برای ماشین های اورژانس، هلال احمر و حامل های سوخت مجاز است.

رئیس شورای تامین شهرستان جیرفت خاطرنشان کرد: مسدود شدن این مسیرها بر اساس تصمیم ستاد مبارزه و پیشگیری کرونا شهرستان صورت گرفته است و افرادی که از این تصمیم سرپیچی کرده و در این مسیرها تردد کنند، ضمن اعمال جریمه ۵۰۰ هزار تومانی، خودروی آنها به مدت یک ماه توقیف خواهد شد.

وی افزود: در روزهای ۱۲ و ۱۳ فروردین هرگونه توقف و یا اتراق در پارک‌ها و فضای سبز سطح شهرستان جیرفت ممنوع است و به شدت با قانون شکنان برخورد خواهد شد بنابراین درخواست داریم مردم جدا از هر گونه اتراق در این اماکن خودداری کنند.

عطاپور ابراز کرد: امیدواریم مردم در روزهای آخر تعطیلات نوروز به ویژه در سیزدهم فروردین همچنان با ما همکاری کرده و با ماندن در خانه‌ها به رفع بیماری کرونا در شهرستان کمک کنند

بازدیدها: ۳۳۴

اخبار مرتبط

ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP
logo-samandehi