تاریخ انتشار:۱۴ فروردین ۱۳۹۹در ۷:۲۲ ب٫ظ کد خبر:21345

معاون توسعه دانشگاه علوم پزشکی جیرفت:کلینیک ویژه بیمارستان ۱۲ فروردین شهرستان کهنوج به بهره برداری می رسد

️معاون توسعه دانشگاه علوم پزشکی جیرفت: کلینیک ویژه بیمارستان ۱۲ فروردین شهرستان کهنوج به بهره برداری می رسد نادر پورجمالی گفت: پروژه کلینیک ویژه بیمارستان ۱۲ فرودین کهنوج در حال تجهیز می باشد و بزودی به بهره برداری می رسد. به گزارش مکران، «نادر پورجمالی» با بیان این ...

️معاون توسعه دانشگاه علوم پزشکی جیرفت:
کلینیک ویژه بیمارستان ۱۲ فروردین شهرستان کهنوج به بهره برداری می رسد

نادر پورجمالی گفت: پروژه کلینیک ویژه بیمارستان ۱۲ فرودین کهنوج در حال تجهیز می باشد و بزودی به بهره برداری می رسد.

به گزارش مکران، «نادر پورجمالی» با بیان این مطلب که پروژه کلینیک ویژه بیمارستان ۱۲فروردین کهنوج در حال تجهیز می باشد و بزودی به بهره برداری می رسد، گفت: این کلینیک به نام سردار شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی مزین و نام گذاری شده است.

معاون توسعه دانشگاه علوم پزشکی جیرفت افزود: کلینیک ویژه سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی بیمارستان ۱۲ فروردین شهرستان کهنوج با زیر بنا یکهزار و ۸۶۰ متر مربع و اعتباری بالغ بر ۱۲۰ میلیارد ریال در آینده نزدیک به بهره برداری خواهد رسید.‌

وی خاطرنشان کرد: پروژه تکمیل ساختمان آموزشگاه بهورزی شهرستان کهنوج با زیر بنا یکهزار و ۳۰۰ متر مربع و اعتبار اولیه ۴۰ میلیارد ریال و پیشرفت فیزیکی ۷۰ درصد، در تابستان امسال به بهره برداری خواهد رسید.

پورجمالی با اشاره به پروژهای در دست اقدام در شهرستان کهنوج عنوان کرد: تکمیل ساختمان دیالیز با زیر بنا ۶۰۰ متر مربع و اعتبار اولیه ۳۰ میلیارد ریال و پیشرفت فیزیکی ۴۵ درصد، طرح توسعه اورژانس و آی سی یو با زیر بنا ۲۰۰۰ متر با تخصیص اولیه ۲۰ میلیارد ریال و تکمیل پست پارتوم، بخش بستری زنان و ان آی سی یو با متراژ ۲ هزار متر مربع در ۲ طبقه با تخصیص و عملکرد اولیه ۳۰ میلیارد ریال از این پروژه های در دست اقدام بیمارستان ۱۲ فروردین کهنوج می باشد.

معاون توسعه دانشگاه علوم پزشکی جیرفت اضافه کرد: احداث ۳ واحد مسکن متخصصین با زیر بنا ۲۸۰ متر مربع و اعتبار اولیه ۷ میلیارد ریال از دیگر پروژه های در دست اقدام این بیمارستان است که امیدواریم با تکمیل و افتتاح این پروژه ها، دسترسی مردم منطقه به خدمات سلامت بیشتر شود.

بازدیدها: ۲۹۹

اخبار مرتبط

ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP
logo-samandehi