تاریخ انتشار:۱۶ فروردین ۱۳۹۹در ۱۰:۱۵ ق٫ظ کد خبر:21352

مدیر عامل خانه مطبوعات هرمزگان گفت:خبرنگاران نسبت به ثبت نام دریافت بیمه بیکاری اقدام کنند

مدیر عامل خانه مطبوعات هرمزگان گفت: خبرنگاران نسبت به ثبت نام دریافت بیمه بیکاری اقدام کنند مدیر عامل خانه مطبوعات هرمزگان گفت: خبرنگاران استان درخواست خود را از طریق سامانه ثبت درخواست بیمه بیکاری وزارت کار ثبت نمایند. به گزارش هرمیزان، معصومه قاسمی گوربندی مدیر عامل خانه ...

مدیر عامل خانه مطبوعات هرمزگان گفت:
خبرنگاران نسبت به ثبت نام دریافت بیمه بیکاری اقدام کنند
مدیر عامل خانه مطبوعات هرمزگان گفت: خبرنگاران استان درخواست خود را از طریق سامانه ثبت درخواست بیمه بیکاری وزارت کار ثبت نمایند.
به گزارش هرمیزان، معصومه قاسمی گوربندی مدیر عامل خانه مطبوعات هرمزگان در این خصوص گفت: با توجه به برنامه های حمایتی دولت از افراد بیمه شده سازمان تامین اجتماعی بعلت شیوع کرونا، خبرنگاران نیز مشمول این برنامه شده و می توانند از این مزایا بهره مند گردند.

وی افزود: طبق شرایط اعلامی تا به امروز خبرنگارانی که از طریق نشریات دارای کد بیمه ای بوده و حق بیمه آنها ماهانه واریز گردیده مشمول دستورالعمل وزارت کار و تعاون رفاه اجتماعی می باشند.

معصومه قاسمی با اشاره به مدت زمان برقرار بیمه بیکاری اظهار کرد: مدت زمان برقراری بیمه بیکاری ۳ ماه از اسفند ۹۸ تا اردیبهشت ۹۹ می باشد

وی ادامه داد: خبرنگاران با مراجعه به سامانه bimebikari.mcls.gov.ir درخواست خود را ثبت و کد رهگیری دریافت نمایند.

مدیر عامل خانه مطبوعات هرمزگان با بیان اینکه برقراری بیمه بیکاری شامل صاحب امتیاز نشریات نمی شود تصریح کرد : همچنین علاوه بر صاحب امتیاز ، مدیران مسول نشریات نیز فعلا مشمول این حمایت نشده اما قرار است طی هفته آینده با پیگیری اداره کل کار و رفاه اجتماعی استان این مورد اطلاع رسانی گردد.

به اش

اخبار مرتبط

ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP
logo-samandehi