تاریخ انتشار:۲۵ خرداد ۱۳۹۹در ۱۱:۱۲ ب٫ظ کد خبر:21507

انتخابات مجمع عمومی انتخابات خانه مطبوعات کرمان جنوبی لغو شد

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی جنوب کرمان گفت: انتخابات مجمع عمومی عادی خانه مطبوعات جنوب کرمان که قرار بود ۲۷ خرداد سال جاری برگزار شود کنسل شد. به گزارش مکران به نقل از روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی جنوب کرمان، حسین اسحاقی ...

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی جنوب کرمان گفت: انتخابات مجمع عمومی عادی خانه مطبوعات جنوب کرمان که قرار بود ۲۷ خرداد سال جاری برگزار شود کنسل شد.

به گزارش مکران به نقل از روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی جنوب کرمان، حسین اسحاقی در این باره اظهارداشت: انتخابات مجمع عمومی عادی خانه مطبوعات جهت انتخاب هیات مدیره هر سه سال یک بار همزمان با سراسر کشور برگزار می شود.

وی تصریح کرد: انتخابات مجمع عمومی عادی خانه مطبوعات جنوب کرمان به دلیل ساماندهی عضویت های جدید، لزوم اجرای برخی اصلاحات و رسیدگی به شکایات واصله کنسل و تاریخ برگزاری آن در تیرماه جاری، متعاقبا اعلام می شود.

اسحاقی اظهارداشت: این انتخابات بر اساس تبصره یک ماده ۸ و ماده ۲۲ اساسنامه خانه مطبوعات توسط این خانه برگزار و احراز شرایط و صلاحیت نامزدها و همچنین نظارت بر نحوه برگزاری و مراحل انتخابات بر عهده اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی جنوب کرمان می باشد.

بازدیدها: ۳۹۶

اخبار مرتبط

ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP
logo-samandehi