تاریخ انتشار:۳۱ تیر ۱۳۹۹در ۹:۵۰ ب٫ظ کد خبر:21603

در دیدار مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان کرمان با معاون هماهنگ کننده سپاه ثارالله استان مطرح شد:برگزاری دوره های آموزش همگانی ویژه پرسنل سپاه ثارلله کرمان

در دیدار مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان کرمان با معاون هماهنگ کننده سپاه ثارالله استان مطرح شد: برگزاری دوره های آموزش همگانی ویژه پرسنل سپاه ثارلله کرمان مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان کرمان با معاون هماهنگ کننده سپاه ثارالله استان با هدف ایجاد قرارگاه امدادونجات ...

در دیدار مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان کرمان با معاون هماهنگ کننده سپاه ثارالله استان مطرح شد:
برگزاری دوره های آموزش همگانی ویژه پرسنل سپاه ثارلله کرمان
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان کرمان با معاون هماهنگ کننده سپاه ثارالله استان با هدف ایجاد قرارگاه امدادونجات در سطح استان دیدار و گفتگو کرد.
به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان کرمان؛ مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان کرمان با معاون هماهنگ کننده سپاه ثارالله استان با هدف ایجاد قرارگاه امدادونجات در سطح استان دیدار و گفتگو کرد.
در این دیدار به برگزاری دوره های آموزش های همگانی توسط جمعیت هلال احمر ویژه پرسنل سپاه و سربازان در قالب عقد تفاهم نامه فی مابین جمعیت هلال احمر و سپاه ثارالله تاکید شد.
برگزاری مانورهای فرضی مشترک امدادونجات بر اساس نوع حوادث غالب در شهرستان ها، استفاده از ظرفیت پایگاه های بسیج و امکانات و تجهیزات مشترک برای پوشش حوادث، بازگرداندن آرامش روحی و روانی آسیب دیدگان در روزهای ابتدایی حادثه (با هدف جلوگیری از شایعات، پوشش همزمان حادثه و تقسیم مسئولیت) از جمله مواردی است که در این دیدار مورد بررسی قرار گرفت.
بر اساس این گزارش؛ آمادگی و آشنایی مردم با حوادث و افزایش تاب آوری جامعه، از اهداف برگزاری ایجاد قرارگاه امدادونجات عنوان شد و آشنایی با شرح وظایف برای ارگان های امدادی در این قرارگاه نیز در دستور کار این نشست قرار گرفت.
در ادامه این جلسه تشکیل گروه جهادی امدادونجات (آموزش و آمادگی) و گردان ها (گردان امدادونجات در شهرستان ها) نیز از دیگر مصوبات این نشست بود.
لازم به ذکر است اولین جلسه در خصوص ایجاد قرارگاه امدادونجات در استان کرمان با حضور مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان کرمان و فرمانده سپاه ثارالله استان برگزار شده است.

اخبار مرتبط

ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP
logo-samandehi