تاریخ انتشار:05 شهریور 1399در 3:27 ب.ظ کد خبر:21641

استاندار کرمان به منوجان آمد

براساس این گزارش میزان سرمایه گذاری برای احداث این کارخانه ۱۰ میلیارد تومان است که در حال حاضر ظرفیت تولید سالانه این کارخانه ۳ هزار تن کنستانتره می باشد که سال آینده به ۶ هزار تن در سال ارتقا پیدا می کند. 🔻قابل ذکر است که ...

براساس این گزارش میزان سرمایه گذاری برای احداث این کارخانه ۱۰ میلیارد تومان است که در حال حاضر ظرفیت تولید سالانه این کارخانه ۳ هزار تن کنستانتره می باشد که سال آینده به ۶ هزار تن در سال ارتقا پیدا می کند.

🔻قابل ذکر است که کلنگ احداث این کارخانه یک سال و نیم پیش به زمین زده شد و اکنون ۵۰ نفر به صورت مستقیم در این کارخانه مشغول ‌به کار هستند.

🔻دکتر فدایی استاندار کرمان و منصور شکرالهی در ادامه از قلعه تاریخی منوجان که یکی از قلعه های با ارزش حوزه میراث فرهنگی بوده و سابقه تاریخی آن به سده هجری قمری بر می گردد، بازدید کردند.
مرمت این قلعه که از تعهدات شرکت گهرزمین بوده است بیش از ٨ ماه است که تعطیل شده است که منصورشکرالهی ضمن انتقاد از مسئولان معین اقتصادی از ایشان خواست هرچه سریع تر این طرح را که خواسته مردم منوجان است تعیین تکلیف نمایند.

🔻استاندار کرمان به همراه شکرالهی نماینده مردم پنج شهرستان جنوبی و هیئت همراه همچنین از عملیات اجرایی هتل در حال احداث کنتوکی منوجان بازدید کردند. شایان ذکر است که این پروژه چندی پیش توسط شرکت گهر زمین به جهاد نصر واگذار شده بود که در حال حاضر ۷۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد.
🔻در این دیدار هم شکرالهی با انتقاد از عملکرد معین اقتصای و جهاد نصر گفت : کار هتل باید به صورت عملیاتی و جهادی انجام شود و از هدر رفت بیت المال جلوگیری شود.
🔻دکتر فدایی استاندار کرمان و منصور شکرالهی که از توضیحات مدیر اجرایی در خصوص فعالیتهای کارگاههای قالیبافی اقناع نشده بودند ، در پایان بنا به تقاضای یکی از خبرنگاران برای بازدید از کارگاه های قالیبافی در این شهرستان از یکی از این کارگاه ها بازدید و از نزدیک در جریان روند کار آنها قرار گرفتند. متاسفانه علی رغم فعالیتهایی که در این حوزه انجام شده بود نماینده مردم در مجلس از تعطیلی کارگاههای قالیبافی ابراز نارضایتی کرد و به استاندار گفت در جلسه آینده این موضوعات را بطور کامل و براساس گزارشات دقیق مورد بررسی قرار خواهند داد./توار

بازدیدها: ۴۴۲

اخبار مرتبط

ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP
logo-samandehi