تاریخ انتشار:۱۴ آبان ۱۳۹۹در ۷:۴۴ ب٫ظ کد خبر:21701

درجلسه ستاد پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا، شهرستان قلعه گنج مصوب شد:

محدودیت های کرونایی برای برخی صنوف بازار قلعه گنج و محدودیت ورود و خروج خودرهای غیربومی بهقلعه گنج محدودیت های کرونایی برای برخی صنوف بازار قلعه گنج و محدودیت ورود و خروج خودرهای غیربومی بهقلعه گنج جلسه ستاد پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا، شهرستان قلعه گنج ...

محدودیت های کرونایی برای برخی صنوف بازار قلعه گنج و محدودیت ورود و خروج خودرهای غیربومی به
قلعه گنج

محدودیت های کرونایی برای برخی صنوف بازار قلعه گنج و محدودیت ورود و خروج خودرهای غیربومی به
قلعه گنج

جلسه ستاد پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا، شهرستان قلعه گنج صبح امروز با تصویب مصوبات شدیدتری برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا براساس مصوبات ستاد استانی مقابله با شیوع کرونا در قلعه گنج برگزار گردید.

جلسه ستاد پیشگیری و مقابله با کرونای شهرستان قلعه گنج به ریاست دکتر مهدی شهسواری فرماندار قلعه گنج و با حضور مهندس عباس پالش مدیر شبکه بهداشت و درمان و مجید احمدی بخشدار و سرگرد طاهری جانشین فرماندهی انتظامی قلعه گنج و سروان پاسدار حامد زارع از ناحیه ی مقاومت بسیج و جمعی از مدیران و معاونین ادارات و اعضای این ستاد صبح امروز در محل سالن اجتماعات فرمانداری برگزار گردید.

دکتر شهسواری افزود:

تا زمانی که ویروس کرونا وجود دارد استفاده از ماسک و فاصله گذاری اجتماعی و رعایت پروتکل های بهداشتی در شهرستان الزامی است.

در جلسه ی صبح امروز مقرر شد برگزاری هرگونه تجمع در مراسمات عزا و عروسی در شهرستان قلعه گنج به علتاحتمال افزایش مبتلایان اطلاع ثانوی« ممنوع »شود و درصورت گزارش تجمعات عروسی و برگزاری دهل و گروه ارگ روز بعد از عروسی داماد با دستور مقام قضائی به علت تخطی از مصوبات ستاد کرونا شهرستان و به خطر انداختن سلامت افراد جامعه بازداشت شود.
و مقرر گردید:
⭕فرماندار قلعه گنج امروز صبح در جلسه ی ستاد مقابله با کرونا شهرستان قلعه گنج :

به مدت دو هفته سالن های ورزشی و ارایشگاه های زنانه و مردانه و کافی شاپ ها و قهوه خانه هاتعطیل شوند و ارائه خدمات از سوی این اصناف مشمول جریمه خواهد بود.

فرماندار قلعه گنج امروز صبح در جلسه ی ستاد مقابله با کرونا شهرستان قلعه گنج :

توزیع تمامی اقلام ضروری و سهمیه ای از جمله روغن و برنج به علت تجمع و مقابله با شیوع ویروس کرونا در مراکز شهری و روستایی قلعه گنج ممنوع هست و در این خصوص پس از تامین کامل کالاهای ضروری طرح تنظیم بازار برنامه ریزی خواهد شد.

ایستگاه های قرنطینه و بازرسی در دو مسیر رمشک به فنوج سیستان و بلوچستان و مسیر قلعه گنج به منوجان مستقر ضمن تذکر رعایت پروتکل های بهداشتی از ورود خودروهای سواری غیربومی به شهرستان جلوگیری خواهند نمود.

خبرنگارمکران: ادیب حیدری

بازدیدها: ۳۹۱

اخبار مرتبط

ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP
logo-samandehi