تاریخ انتشار:۲۵ آبان ۱۳۹۹در ۳:۱۲ ب٫ظ کد خبر:21816

استاندار کرمان معارفه شد

دکتر علی زینی وند، استاندار کرمان: 🔮با هم‌افزایی و همراهی بزرگان استان، ظرفیت‌های عظیم استان را بسیج می‌کنیم ♨️استاندار جدید کرمان گفت: تمام وقتمان را صرف خدمت می‌کنیم، شرایط هر چند سخت است، اما در شرایط سخت بهتر می‌شود کار کرد و با هم‌افزایی و همراهی بزرگان ...

دکتر علی زینی وند، استاندار کرمان:

🔮با هم‌افزایی و همراهی بزرگان استان، ظرفیت‌های عظیم استان را بسیج می‌کنیم

♨️استاندار جدید کرمان گفت: تمام وقتمان را صرف خدمت می‌کنیم، شرایط هر چند سخت است، اما در شرایط سخت بهتر می‌شود کار کرد و با هم‌افزایی و همراهی بزرگان استان، ظرفیت‌های عظیم استان را بسیج کنیم.
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری کرمان،
دکتر علی زینی‌وند پیش از ظهر امروز ۲۵ آبان ماه در دیدار با حجت‌الاسلام والمسلمین حسن علیدادی سلیمانی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان عنوان کرد: کرمان استان مهمی است که همیشه مورد توجه بوده و الان نیز به واسطه شهید قاسم سلیمانی مورد توجه میلیاردها انسان آزاده در دنیا است.
وی بیان داشت: مسئولیت، سنگین و چند وجهی است که هم باید نمایشی از توانمندی و آینده جمهوری اسلامی را بروز داد و هم بروزی از مکتب شهید سلیمانی در رفتار و عملکرد و الگوسازی در اداره استان به دلیل توجه جهانیان و ظرفیتهایش داشته باشیم.
دکتر زینی‌وند افزود: مسولیت سنگینی است و امیدواریم با کمک ارواح طیبه شهدا و بزرگان استان، بخشی از اهداف را محقق کنیم و برای این امر نیازمند همراهی بزرگان هستیم.
استاندار کرمان ادامه داد: حضور من امروز، اینجا محصول هویت و ساختار واقعی جمهوری اسلامی است، ساختار جمهوری اسلامی و اهداف انقلاب اسلامی این بوده که افراد بدون وابستگی به رانت، گروه، جناح و حزب مورد ارزیابی قرار گیرند و در فرآیند سالم ارتقا پیدا کنند، این فرآیند باید توسط هر کسی علاقه به جمهوری اسلامی دارد تقویت شود.
وی گفت: امیدواریم در این استان خدمت کنیم، تمام وقتمان را صرف خدمت می‌کنیم، شرایط هر چند سخت است، اما در شرایط سخت بهتر می‌شود کار کرد و با هم‌افزایی و همراهی بزرگان استان بویژه امام جمعه، ظرفیت‌های عظیم استان را بسیج کنیم.
زینی‌وند گفت: یک روز هم برای خدمت می‌تواند تاثیرگذار باشد و امیدوارم نماینده و معرف خوبی برای هویت جمهوری اسلامی به جهان با توجه به خاستگاه این استان باشیم.
پایان/

اخبار مرتبط

ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP
logo-samandehi