تاریخ انتشار:11 دی 1399در 9:45 ب.ظ کد خبر:21860

صدای خشکیدن هلیل رود شنیده شد

رئیس کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی در مجلس شورای اسلامی در مصاحبه با خبرنگار صداوسیما در جیرفت: صدای مردم، کشاورزان و دوستداران هلیل رود را امروز به خوبی شنیدیم. 🔻به گزارش مکران، صبح امروز در حاشیه سفر رئیس و اعضای کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی ...

رئیس کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی در مجلس شورای اسلامی در مصاحبه با خبرنگار صداوسیما در جیرفت:

صدای مردم، کشاورزان و دوستداران هلیل رود را امروز به خوبی شنیدیم.

🔻به گزارش مکران، صبح امروز در حاشیه سفر رئیس و اعضای کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس به جیرفت جمعی از فعالان اجتماعی، کشاورزان نخبه کشاورزی، دانشجویان رشته های مرتبط با کشاورزی و دوستداران محیط زیست با در دست داشتن نوشته هایی خواستار ورود جدی دستگاه قضایی به موضوع انتقال آب از سرشاخه های هلیل رود و پیگیری جدی کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی در زمینه خسارت های این طرح به کشاورزی و دام زندگی مردم منطقه جنوب استان شدند.

🔻دکتر ساداتی نژاد رئیس کمیسیون کشاورزی هم در پاسخ به سوال خبرنگار صداوسیما در جیرفت گفت: ما به خوبی صدای مردم و کشاورزان و آب بران هلیل رود را شنیدیم و حتما پیگیری این موضوع بصورت جدی در دستور کار کمیسیون کشاورزی قرار خواهد گرفت.

🔻ساداتی نژاد از اعزام کار گروه ویژه این کمیسیون با ماموریت ویژه برای رصد و بررسی روند این موضوع خبر داد و گفت: بصورت تخصصی و ویژه پیگیر دغدغه بزرگ این روزهای مردم جنوب کرمان هستیم.

بازدیدها: ۲۱۵

اخبار مرتبط

ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP
logo-samandehi