تاریخ انتشار:۱۱ بهمن ۱۳۹۹در ۹:۳۵ ب٫ظ کد خبر:22005

فرماندارجاسک:انقلاب اسلامی یکی از مهمترین رویدادهای قرن بود که با همدلی و همبستگی آحاد مردم به پیروزی قاطع رسید

فرماندار شهرستان جاسک در نشست خبری با اصحاب رسانه به مناسب فرارسیدن ایام الله دهه مبارک فجر گفت: انقلاب اسلامی یکی از مهمترین رویدادهای قرن بود که میتوان از آن بعنوان معجزه قرن نیز نام برد که با همدلی و همبستگی آحاد مردم (اقوام، مذاهب، ...

فرماندار شهرستان جاسک در نشست خبری با اصحاب رسانه به مناسب فرارسیدن ایام الله دهه مبارک فجر گفت: انقلاب اسلامی یکی از مهمترین رویدادهای قرن بود که میتوان از آن بعنوان معجزه قرن نیز نام برد که با همدلی و همبستگی آحاد مردم (اقوام، مذاهب، اقشار جامعه، دانشجویان، کارگران و بازاریان) به پیروزی قاطع رسید.

وی ادامه داد: انقلاب اسلامی برای ما استقلال و آزادی را بهمراه آورد و دستاوردهای بسیار عظیمی را به ارمغان آورد، یکی از مهمترین این دستاوردها مردم این بود که مردم در تعیین سرنوشت خود به دست خود دخیل هستند و این مردم هستند که سرنوشتشان را رقم خواهند زد و این انقلاب توانست حکومت ستم شاهی را که ۱۵۰۰ سال ظالمانه در اختیارشان بود به زباله دان تاریخ بفرستد.

مهندس محمد رادمهر در خصوص دستاوردهای انقلاب اینگونه گفت و افزود: انقلاب اسلامی در تمامی حوزه های سیاسی، اجتماعی، علمی، اقتصادی و نظامی دستاوردهای بزرگی را تا به امروز در سطح جهان به ارمغان آورده است، جمهوری اسلامی ایران امروز در حوزه های نظامی و علمی از برترین و ابرقدرت ترین کشورهاست و تمامی دنیا جهت مشارکت در این حوزه ها دوست دوست دارند با افتخار با جوانان دانشمند ما همکاری داشته باشند تا از دانش جوانان برومند انقلاب نهایت استفاده را ببرند.

فرماندار شهرستان جاسک در این نشست به شهدای جبهه مقاومت اشاره کرد و گفت: الحمدالله به برکت خون شهدا و همچنین شهید والامقام سردار حاج قاسم سلیمانی در جبهه مقاومت، این عظمت و بزرگی انقلاب بود که توانست این انقلاب را صادر کنند و اینها به برکت جمهوری اسلامی بود که موج بیداری اسلامی امروزه در دنیا به صدا در آمده تا سایر کشورها از شهدای حوزه مقاومت الگو بگیرند.

محمد رادمهر در خصوص برنامه های دهه مبارک فجر گفت و افزود: حدود ۱۰۰ برنامه متنوع فرهنگی، اجتماعی و ورزشی در دستور کار داریم که انشاالله در ایام الله مبارک فجر انقلاب به نمایش گذاشته خواهند شد.

وی ادامه داد: این برنامه ها در راستای گام دوم انقلاب اسلامی با هدف حفظ آرمانهای ورزش های انقلاب و معرفی دستاوردهای آن و شناساندن آن به جوانان و نسل های آینده معرفی و انجام می پذیرد.

مهندس رادمهر فرماندار جاسک تصریح کرد: عمده ترین برنامه های اجرایی در دهه مبارک فجر، نواختن زنگ انقلاب در سراسر مدارس شهر و روستا، ایجاد نمایشگاه کتاب با نام فجر (تخصصی، کار آفرینی، رونق و تولید)، همایش برگزاری گام دوم انقلاب با هدف اشاعه دستاوردهای انقلاب اسلامی، تکریم از مادران شهدای بزرگوار، برگزاری مسابقات ورزشی در رده های مختلف سنی نونهالان، نوجوانان، جوانان و پیشکسوتان و ایجاد برنامه های نشاط و شادابی را در سطح شهرستان جاسک داریم.

نماینده عالی دولت از پروژه های قابل افتتاح در ایام الله دهه مبارک فجر گفت و بیان کرد: حدود ۳۰ پروژه قابل افتتاح با اعتباری بالغ بر ۴۰ میلیارد تومان در حوزه های صنعت و معدن، حمل و نقل، توسعه خدمات شهری، روستایی و عشایری، کشاورزی و منابع طبیعی، آموزش و انرژی، بهداشت درمان و سلامت در ایام الله فجر انقلاب به بهره برداری خواهند رسید و تقدیم مردم عزیز جاسک خواهد شد.

حسام بختیار

بازدیدها: ۱۲۵

اخبار مرتبط

ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP
logo-samandehi