تاریخ انتشار:۲۹ بهمن ۱۳۹۹در ۵:۵۶ ب٫ظ کد خبر:22108

اولین جشنواره فرهنگی هنری کتابخوانی (باگ دانایی) در استان سیستان و بلوچستان شهرستان ایرانشهر

اولین جشنواره فرهنگی هنری کتابخوانی (باگ دانایی) در استان سیستان و بلوچستان شهرستان ایرانشهر. هدف از جشنواره کتابخوانی باگ دانایی ترویج فرهنگ مطالعه است، این جشنواره فرصتی برای ترویج و گسترش فرهنگ وبهبود سبک زندگی آحاد مردم است. همه باید تلاش کنیم تا این سیره در ...

اولین جشنواره فرهنگی هنری کتابخوانی (باگ دانایی) در استان سیستان و بلوچستان شهرستان ایرانشهر.

هدف از جشنواره کتابخوانی باگ دانایی ترویج فرهنگ مطالعه است، این جشنواره فرصتی برای ترویج و گسترش فرهنگ وبهبود سبک زندگی آحاد مردم است. همه باید تلاش کنیم تا این سیره در جامعه به نحو مطلوبی منتشر شود.
این طرح در پی تحقق آیه قرآن کریم: حیات طیبه راه اندازی شد.
محور اصلی برگزاری این جشنواره سبک نوین زندگی سالم است. برگزاری این جشنواره کتابخوانی به دنبال برنامه ریزی برای تدوین مدل سبک زندگی مطالعه محور است. براین اساس برگزاری اولین جشنواره کتابخوانی باگ دانایی را یکی از برنامه های مهم برای ترویج و اشاعه فرهنگ دانایی و تشویق نویسندگی خلاق در جامعه عنوان می کنیم.
جشنواره فرهنگی کتابخوانی باگ دانایی با رویکردهای زیر است:
جهت دهی مثبت به تحولات فکری و فرهنگی جامعه و هوشیار کردن مردم؛ ترویج کتابخوانی در بین مردم برای مهارتهای ارتباطی، جامعه پذیری و اشتغال پذیری؛
_گسترش سبک زندگی سالم برای برخورداری از تغذیه پایه، بهداشت پایه، آموزش پایه و مهارتهای پایه؛
انتظاراین است که کتابخوانی و تفکر، نویسندگی خلاقانه، سرودن اشعار، طراحی و نقاشی، و خودجوشی و درونزایی فرهنگی از دستاوردهای این جشنواره باشد.
شرایط شرکت در فراخوان :شرکت در بخش های مسابقه محدودیت سنی ندارد.
نکته :دبیر جشنواره ارسال کننده را صاحب اثر تلقی می کند و در صورت اثبات خلاف آن در هر مرحله، اثر ارسالی حذف شده و عواقب آن نیز متوجه ارسال کننده خواهد بود.
نحوه ارسال آثار از طریق واتساپ و تلگرام: ۰۹۰۲۴۰۰۹۵۸۸
ایمیلbagdanaeeiranshahr@gmail.com
مهلت ارسال:۱۲/۱۱/۱۳۹۹
جوایز مسابقه :به سه نفر برگزیده ۱٫ نفر اول به مبلغ۰۰۰/۰۰۰/۱۵ میلیون ریال ۲٫ نفر دوم به مبلغ ۰۰۰/۰۰۰/۱۰ میلیون ریال ۳٫نفر سوم به مبلغ ۰۰۰/۰۰۰/۵ میلیون ریال به همراه یادبود و تندیس جشنواره اهدا خواهد شد.
دبیر جشنواره :سلمه احمدی

اخبار مرتبط

ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP
logo-samandehi